Top-Postings ne Facebook per 5 euro!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 10 prej 10
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Smile Top-Postings ne Facebook per 5 euro!

  Receta Gatimi


  Rrjeti socjal me i madh ne bote, Facebook, pas renieve te bursave tani ka filluar nje testim te nje risie ne Amerike e cila ju mundeson perdorueseve qe postimet e tyre te rrine ne krye te faqes duke paguar keshtu 5 euro. Para pak javesh, ky funksion u testua ne Zelanden e re, por atje nuk gjeti nje mire se ardhje te bujshme.

  Per momentin ne Amerike vetem disa perdorues mund te provojne funksionin e ri te rrjetit socjal. Me sa duket kjo e tera akoma eshte ne fazen e experimenteve ku ne te cilen Facebook gjithashtu do t`i llogarise cmimet e funksionit te ri. Perdoruesit te cilet duan qe postimi i tyre te jete ne krye te faqes se Facebook dhe shoket e tyre t`a shohin ate, duhet te paguajne shtate dollare (rreth 5 euro) per t`a bere kete.

 2. #2
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  lol ka per ti lene njerzit pa .......

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Sigurisht qe sdo hidha 5$ per statusin: Sapo dola nga WC-ja

 4. #4
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Sigurisht qe sdo hidha 5$ per statusin: Sapo dola nga WC-ja
  hahahahaha

  Po 2shoj kur te behet per te gjith kjo, A thua cfare do bejne shqiptaret... ??

 5. #5
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Spo din cfare te beje me per te nxjerr ato para te humbura nga bursa ,rrezik dhe regjistrimin do ta beje me pagese

 6. #6
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Sigurisht qe sdo hidha 5$ per statusin: Sapo dola nga WC-ja
  pse mos ta besh status

 7. #7
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  pse mos ta besh status
  Jo se pastaj duan te gjithe te vijne tek WC-ja ime!

 8. #8
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Jo se pastaj duan te gjithe te vijne tek WC-ja ime!
  Po te vin o edhe ti thuaj 5$ hyrja

 9. #9
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Me duket qe eshte leshuar edhe per Europe ky opsioni i ri!

  E keni provuar ju ? Mua sot me doli keshtu:


 10. #10
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16
  posi dhe fb duan shqipetaret me pages dhe jane shum ne rregull pastaj

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Facebook prezanton "Facebook Card" (foto)
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 02-02-2013, 02:10 PM
 2. Facebook do te prezantoje sherbimin e ri "Facebook-Gifts"
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 19-10-2012, 10:05 PM
 3. Facebook prezanton Facebook Questions
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 28-03-2011, 09:49 AM
 4. Eto’o nuk paguan 60 euro!
  Nga Kliton nė forum Futbolli
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 02-03-2011, 12:07 AM
 5. 1 Euro=140 lekė
  Nga aurel nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 24-09-2009, 07:38 PM

Etiketat pėr kėtė Temė