Event nė Tiranė me rastin e lansimit tė versionit tė ri tė Firefox


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Smile Event nė Tiranė me rastin e lansimit tė versionit tė ri tė Firefox

  Receta Gatimi


  Mozilla ėshtė duke lancuar versione tė reja tė Firefox dhe Thunderbird, projekte me kod tė hapur tė cilat synojnė tė bėjnė web-in njė ambient mė tė mirė pėr pėrdoruesit, e gjersa anembanė botės mbahen evente tė ndryshme pėr ta festuar kėtė edhe nė Shqipėri do tė mbahet njė event i tillė organizuar nga Open Labs.

  Festa fillon ne 18:30 me datėn 13 tetor, me njė program tė ngjeshur me tematika ku pėrfshihet njė dokumentar mbi periudhėn e Netscape Mozilla 1998 – 2000, njė historik dhe diskutim mbi ideologjinė Firefox nga Aridan Haxha, si dhe instalimi i Thunderbird nė gjuhėn shqipe nga Heroid Shehu, tė dy kėta tė fundit aktivist tė njohur nga FLOSSK.
  Pėr pjesėmarrėsit pritet tė ketė edhe after party, sticker, pemė, bluze Firefox dhe shume surpriza.
  Pjesėmarrja nė event ėshtė falas.

  Adresa e Open Labs: http://openlabs.cc/contact/
  http://openlabs.cc/2012/09/presentin...release-party/
  http://www.facebook.com/events/488933534464112/
  http://us5.campaign-archive1.com/?u=...&id=66c29be24e

  Burimi: Telegrafi!

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  hajde hajde edhe ketej

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Shume mire qe e ke publikuar kete event Iceman!

  Sapo ika nga Tirana, por do te me pelqen te te shkoja!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Fruta & Embėlsira: Torte e lehte ne forme zemre - Me rastin e Shen Valentinit
  Nga Receta Gatimi nė forum Kuzhina Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 12-05-2013, 03:10 PM
 2. Cmimet dhe data e lansimit per Nokia Lumia 920 dhe 820
  Nga vaaldr1n nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 27-09-2012, 06:21 PM
 3. Vėzhgim i versionit beta tė shfletuesit Google Chrome
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 20-02-2011, 10:19 AM
 4. Facebook do tė mbajė njė event mobil javėn e ardhshme
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 31-10-2010, 12:28 AM
 5. Dhurata per grupin me rastin e festave.
  Nga kuklla nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 41
  Postimi i Fundit: 08-12-2009, 04:49 PM

Etiketat pėr kėtė Temė