Facebook do te prezantoje sherbimin e ri "Facebook-Gifts"


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Mendime Facebook do te prezantoje sherbimin e ri "Facebook-Gifts"

  Receta Gatimi

  Ne te ardhmen, permes Facebook mund te dergohen dhurata reale. Kete sherbim te ri do ta prezantoje Facebook ne fillim te Nentorit.


  Facebook i ka ftuar gazetaret per prezantimin e nje sherbimi te ri i cili do te behet me daten 1 Nentor. Me "Facebook-Gifts" Rrjeti Socjal do te hedhe per here te pare hapin drejt shitjes online me objekte reale. Permes nje shitoreje, perdoruesit mund te zgjedhin nje dhurate dhe ta dergojne ate tek nje shok/shoqe ne Facebook. Pervec tjerash do te ofrohen bluza, arushe pellushi sidhe gjera te ngrenshme/ushqimore.

  Dhurata fillimisht do te dergohen virtualisht permes Facebook. Marresi mund ta shkembeje produktin ne raste urgjente me nje tjeter, jep adresen e vet dhe e merr paketen me poste. "Facebook Gifts" per fillim do te jete i disponueshem vetem ne USA. Prezantimi me 1 Nentor do te mbahet ne New York.

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  GJe e mir do jet

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Facebook prezanton "Facebook Card" (foto)
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 02-02-2013, 02:10 PM
 2. Internet: Disa "shortcut" tė vlefshme pėr Facebook
  Nga vaaldr1n nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 01-02-2013, 04:57 PM
 3. Facebook heq opsionin "gjeni miqte afer jush"
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 26-06-2012, 12:24 PM
 4. Facebook shton opsionin "edito komentet"
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 23-06-2012, 06:30 PM
 5. Facebook e rregjistron fjalėn "Face"?
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 27-11-2010, 10:20 PM

Etiketat pėr kėtė Temė