Flamuri i Kosovės nė kufjet e reperit amerikan


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Thumbs up Flamuri i Kosovės nė kufjet e reperit amerikan

  Receta Gatimi

  Reperi i njohur Amerikan, Dr.Dre i famshem edhe per marken e tij te produkteve audiovizive, "Beats by Dre" se fundmi ka dizajnuar nje pale kufje me flamurin e Kosoves dhurate per modelen Shqiptare Vildane Zeneli.  "Ato kane vendosur ngjyrat e flamurit te shtetit tim dhe aty shkruan Kosova", ka shkruar Vildanja. Ajo eshte shprehur mjafte e lumtur per kete dhurate dhe sipas saj me e mira qe mund ta kete pranuar ndonjehere.

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  bravo ......

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  do kish qene shuuuuum me mire sikur te kishte qene Kuq e Zi aty!!!

  Por sidoqofte, s`eshte keq as kjo...

 4. #4
  i/e rregjistruar 10% Maska e rrahgegja
  Anėtarėsimi
  Sep 2011
  Postime
  56
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  jo kit far seni une nshole e qes ose qaty te dera me i fshi kpucat...

  Na e kem 1 FLAMUR t`Skenderbeut e 1 Shipni nanė kto tjerat e kta hamomat si boj hesap

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Shume te lezetshme! Ti gezoj

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. KUJDES!!! Flamuri i rremė po qarkullon gjithandej!
  Nga vaaldr1n nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 27-11-2012, 06:30 PM
 2. Flamuri kuq e zi edhe ne “X Factor” suedez (video)
  Nga vaaldr1n nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 24-10-2012, 11:51 PM
 3. Kujdes me kufjet!
  Nga vaaldr1n nė forum Shkenca dhe Jeta
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 23-01-2012, 09:08 AM
 4. Nje amerikan ne Tirane
  Nga Altin111 nė forum Historia Shqiptare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 18-12-2007, 09:31 AM
 5. Flamuri i Pavaresise, kater variantet e origjines se tij
  Nga Altin111 nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-11-2007, 11:44 AM

Etiketat pėr kėtė Temė