Probleme ??


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 11 prej 11
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20

  Probleme ??

  Receta Gatimi

  Se di nese me ndodh vetem mua....por ka disa kohe qe forumi me duket shum i ngadalt ne komanda....
  Apo kur do te hapesh nje teme ,te del nje faqe qe kerkon te besh reload
  Me falni per fjalorin tim te thjesht....por sdi te flas me terma informatike un
  Nese kjo sme ndodh vetem mua....raportoni........
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga labja; 23-10-2012 mė 10:31 PM.

 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  un s`kam pare gje nga kto qe po thua ti labe...

 3. #3
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  uaaa...mua me cmendii...
  dhe me ndodh vetem me forumin...jo me faqet e tjera....

 4. #4
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  vallaj s`po di... Por s`do ishte keq sikur t`i beje 1 foto atij problemit qe te shfaqet dhe besoj do ishte me e lehte per Administratoret qe te ndermarrin dicka dhe edhe anetaret e tjere do ta kuptonin me mire per cfar eshte fjala

 5. #5
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  C'fare shfletuesi perdor?? Porvoje me nje shfletues tjeter nje her.

 6. #6
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Ti ke ik nga mendja sta ka fain forumi hahaha

  Fshi cookies dhe historikun e shfletuesit , cfar perdor Chrom ? Mozilla Firefox ?

 7. #7
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  kur lexova titullin e temes mu beti qefi thash se mos kishte labja probleme por sqenka ashtu dreqin

 8. #8
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Kliton Lexo postimin
  C'fare shfletuesi perdor?? Porvoje me nje shfletues tjeter nje her.
  chrome perdor....por tani nuk po e has me ate problem...
  flm gjithsesi

  - - - Updated - - -

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  kur lexova titullin e temes mu beti qefi thash se mos kishte labja probleme por sqenka ashtu dreqin
  mos ke gje SMIR ti ??????

 9. #9
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Mund te beni nje testim te shpejtesise ne kete faqe dhe te publikosh rezultatet?

  http://www.speedtest.net

  Flm!

 10. #10
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  kto ishin rezultatet ...

 11. #11
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  kto ishin rezultatet ...
  e ke problemin me rrjet!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Probleme me CPU
  Nga Atlantis nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 04-02-2012, 10:51 AM
 2. Probleme me zerin ne MSN
  Nga Rinorito nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 31-08-2011, 10:27 PM
 3. Probleme me Installer
  Nga cyrih nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 17-12-2009, 05:58 PM
 4. Probleme me reputacionin???
  Nga lirigert nė forum Vėrejtje, Kėshilla, Pyetje Stafit
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 27-11-2009, 05:14 PM
 5. Probleme me hi5
  Nga Celina nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 30-03-2009, 04:25 PM