E pabesueshme: Kjo qė shihni nuk ėshtė fotografi (Foto) !!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19

  E pabesueshme: Kjo qė shihni nuk ėshtė fotografi (Foto) !!

  Receta Gatimi  Autor i kėtij punimi tė mahnitshėm ėshtė 22 vjeēari Diego Fazio.
  Ai ėshtė njė piktor i cili ka fituar shumė shpėrblime. Nė kėtė punim ka punuar 200 orė dhe atė vetėm me... laps grafik!


 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  e kam pare dje ne fb, por s`di cfare te them... S`besoj te jete pikturuar...

 3. #3
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  e kam pare dje ne fb, por s`di cfare te them... S`besoj te jete pikturuar...
  po prandaj quhet Lajm . SEPSE ESHT I VESHTIR PER TU BESUAR........ne te kundert do ishte dicka e zakont .
  Un per vete e besoj .......dhe pse mendoj se fotoja siper ka pak photoshop (per ta ber dhe me te bukur punen e artistit )

 4. #4
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  E paska shkrir talentin

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. 65 Punime te pabesueshme me Photoshop (foto)
  Nga vaaldr1n nė forum Fotografia dhe Grafika
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 26-11-2012, 12:00 PM
 2. Imazhet e pabesueshme tė Islandės, foto
  Nga olsii nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 08-11-2012, 05:08 PM
 3. Cili Objektiv eshte Ideal per te shkrepur Fotografi ne Dasma
  Nga ReniX nė forum Fotografia dhe Grafika
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 22-07-2012, 10:49 AM
 4. Shihni se ēfarė versioni tė sistemit Ubuntu keni
  Nga vaaldr1n nė forum Shpėrndarjet Linux/Unix
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 24-02-2011, 11:21 PM
 5. Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 09-07-2008, 03:16 PM