Majmuni i vogėl qė ngjan me Ajnshtajnin !!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19

  Majmuni i vogėl qė ngjan me Ajnshtajnin !!

  Receta Gatimi

  Shihni kėtė majmun tė vogėl qė ka njė ngjashmėri tė habitshme me Albert Ajnshtajn. Profesori Mihail Nazarov, mori kėto foto tė majmunit bėrė nė njė trug peme duke i krahasuar se duket si fizikanti Albert Ajnshajni.


  hahahaha fikss eee

 2. #2
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  mua me duket se sngjajn fare

 3. #3
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  mua me duket se sngjajn fare
  ti mos pret qe dhe majmuni te ket veshur kemish ?

 4. #4
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  duket si nipi i tij

 5. #5
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Ai nuk i ka rregulluar floket

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Teoria e re: Njeriu nuk e ka prejardhjen nga majmuni
  Nga labja nė forum Shkenca dhe Jeta
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 18-02-2011, 07:48 PM
 2. Video: Majmuni si kamerier nė Japoni
  Nga gjendar nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 10-02-2011, 10:59 PM
 3. Majmuni mė qesharak me mjekėr
  Nga gjendar nė forum Video-Foto Humoristike
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 22-12-2010, 07:15 PM
 4. Majmuni mbyt pronarin e pashpirt me kokos
  Nga Kliton nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 22-03-2009, 10:21 AM
 5. Kafshet Ribele. Shpeton Majmuni, Lopa ne qytet
  Nga ReniX nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 19-05-2007, 04:40 PM