KUJDES nga kėta individė!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 8 prej 8
 1. #1
  Mr. Lirenti Administrator Maska e Lirenti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  root
  Postime
  444
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  10

  KUJDES nga kėta individė!

  Receta Gatimi

  Tė flasesh keq per bashkombesit nuk eshte normale

  por sic e shikoni verdall ka tipa qe vjedhin punen e bere me aq mund.

  Dhe ne pse shquhemi per nje shoqeri te ērregullt por ne fakt jane keta individ qe nuk lene te rritet Shoqeria Shqiptare.

  po postoj imazhe dhe idet e kopjuara nga portali http://www.lirenti.com


  kjo pune do te shkoj deri ne heqjen e atij websiti nqs nuk do fshi imahet


  Ketu eshte puna e kopjuar...
 2. #2
  i/e rregjistruar 10% Maska e konti
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Postime
  74
  Reputacioni
  0

  Re: KUJDES nga kėta individė!

  Nuk kam kuptuar asgje Lirenti. Ke thene se: "po postoj disa nga keto imazhe..." por nuk e ke bere akoma. Mos valle nuk i shoh dot une, apo duhet te jemi akoma ne pritje?

 3. #3
  Mr. Lirenti Administrator Maska e Lirenti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  root
  Postime
  444
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  10

  Re: KUJDES nga kėta individė!

  mund ti shikosh imazhet e mesiperme.

  Pas kontaktimit ai webmaster qe ka ate sitin hiqej si naiv sikur nuk dinte gje,,,

  gjithesesi imazhet i hoqi dhe u byll me kaq deri tani...pa dale ndonje tjeter...

 4. #4
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Peniel
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Athinė, Greqi
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10

  Re: KUJDES nga kėta individė!

  Hmm ne shqiptaret per kopjace mbahemi.


  Me sa duket i mungonin ide atij webmasteri dhe doli verdalle neper Internet per ide.  Shendet.

 5. #5
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: KUJDES nga kėta individė!

  Poshte kopjuesit!!!

 6. #6

  Re: KUJDES nga kėta individė!

  I rafte nje pike mu ne mes te ballit.

  Na vjedh gjithe mundimin qe Lirenti po shpalos ketu

 7. #7
  Mr. Lirenti Administrator Maska e Lirenti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  root
  Postime
  444
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  10

  Re: KUJDES nga kėta individė!

  Leo-X te drejt ke


  po puna eshte se i kish marre pa me thene nje llaf... dhe index kopje.
  nqs do te mi kish kerkuar .... sigurisht qe do ja jepja me gjithe qejf...
  ose fare mire mund te kerkonte nje imazh ketu ne forum

  Tung

 8. #8
  i/e rregjistruar 10% Maska e clesiano
  Anėtarėsimi
  Mar 2007
  Vendndodhja
  itali
  Postime
  36
  Reputacioni
  0

  Re: KUJDES nga kėta individė!

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Lirenti\";p=\"417


  po puna eshte se i kish marre pa me thene nje llaf... dhe index kopje.
  nqs do te mi kish kerkuar .... sigurisht qe do ja jepja me gjithe qejf...
  ke fol shume drejt Lirent.

  Ne te fundit webmasterat duhen te ndihmojne nj-tj

  urime edhe suksese

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Si te sillemi me keta persona?!?!
  Nga Alb-Angel nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 21
  Postimi i Fundit: 01-03-2013, 11:23 AM
 2. Me kėta meshkuj nuk duhet tė martoheni
  Nga olsii nė forum Life Style
  Pėrgjigje: 23
  Postimi i Fundit: 17-04-2012, 02:59 PM
 3. Cilet nga keta trajner te AC Milan ju ka pelqyer me shume
  Nga ReniX nė forum Kampionate Evropian
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 10-04-2012, 08:39 PM
 4. A fshihet jeta nė njė nga kėta planetė?
  Nga gjendar nė forum Shkenca dhe Jeta
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 15-04-2011, 02:01 AM
 5. Si mund ti quani keta njerez
  Nga PoLiGrAfIkSi nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 08-12-2009, 01:05 PM