Receta Gatimi

Njerez real qe ngjasojne me kartonat vizatimore !!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  22

  Talking Njerez real qe ngjasojne me kartonat vizatimore !!  - - - Updated - - -

  ja dhe ca te tjer 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  25
  po duken si te ishin kusherinje lol

 3. #3
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  27
  Ahahahah fiks

 4. #4
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  22
  mua me pelqen shum kjo ...


  me kujton veten kur kam qen e vogel ... ( dhe pse skam pas sy kaq te bukur ahaha )

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. 10 VIP-a qe ngjasojne me kafshet
  Nga labja nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 14-06-2013, 10:10 AM
 2. Real vs Barcelona
  Nga Bytyqi Valon nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 13-12-2011, 02:04 PM
 3. Filma vizatimore me perkthim ne shqip
  Nga Bibina nė forum Vogėlushėt Shqiptarė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 17-05-2010, 08:28 PM
 4. Foto vizatimore mahnitese!
  Nga ReniX nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 01-10-2008, 04:46 PM