Horoskopi i dashurise !!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 10 prej 10
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19

  Zemer Horoskopi i dashurise !!

  Receta Gatimi  Nėse keni filluar lidhjen nė shenjėn:
  Dashi (21.03. – 20.04)


  Kjo shenjė njihet pėr nga kokėfortėsia e saj, dėshiron tė argumentojė dhe mendon vetėm pėr veten e tij.
  Anėt e mira: Kurrė nuk do tė mėrziteni!
  Anėt e kėqija: Ana e errėt e dashit ėshtė egoja me tė cilėn nuk durohet, prandaj pėrgatitni nervat.
  Plus: Merruni me sport sė bashku.

  Nėse keni filluar lidhjen nė shenjėn:
  Demi (21.04 – 21.05.)


  Ju lumtė atyre tė cilėt janė dashuruar nė kohėn qė mbizotėron kjo shenjė.
  Anėt e mira: Me demin mbizotėron Venera, planeti i dashurisė, prandaj ju pret kėnaqėsi nė ēdo hap.
  Anėt e kėqija: Janė shumė tė turpshėm dhe kjo do t’ju pengojė.
  Plus: Demat janė zotėrues tė podiumit tė vallėzimit – kėnaquni!

  Nėse keni filluar lidhjen nė shenjėn:
  Binjakėt (22.05 – 21.06.)

  Kjo ėshtė koha pėr tė qėlluar cakun. Binjakėt janė shenjė e komunikimeve, prandaj kjo lidhje do tė zgjasė.
  Anėt e mira: Gjithmonė do tė keni pėr ēfarė tė bisedoni.
  Anėt e kėqija: Mungesėn e dashurisė do ta kompensoni me bisedė, por mė shumė puthje nuk do tė bėnin dėm.
  Plus: Lidhja do tė pasurohet me porositė sekse pėrmes SMS-ve. !

  Nėse keni filluar lidhjen nė shenjėn:
  Gaforrja (22.06 – 22.07.)


  Ju lumtė, keni zgjedhur momentin e duhur pėr tė filluar lidhjen.
  Anėt e mira: Do ta keni tė lehtė tė shprehni emocionet tuaja.
  Anėt e kėqija: Gaforret janė tė njohur pėr shfaqjen e emocioneve, nganjėherė mund tė ndiheni se njė gjė e tillė po ju ngulfat.
  Plus: Me siguri se do tė kėnaqeni me shėtitjet.

  Nėse keni filluar lidhjen nė shenjėn:
  Luani (23.07. – 22.08.)


  Kjo lidhje do tė fillojė dhunshėm, por me siguri se edhe do tė zbehet shumė shpejt.
  Anėt e mira: Ngritje dramatike!
  Anėt e kėqija: Rėnie dramatike!
  Plus: Kėnaquni me sporte!

  Nėse keni filluar lidhjen nė shenjėn:
  Virgjėresha (23.08 – 22.09.)


  Virgjėresha ėshtė shenjė e cila dėshiron detajet, prandaj me siguri se do t’ju kujtohet data e takimit dhe ēfarėdo qė keni kaluar sė bashku!
  Anėt e mira: Do t’i kujtoni datat e rėndėsishme.
  Anėt e kėqija: Imtėsitė mund t’ju pengojnė.
  Plus: Nė kėtė lidhje do tė keni plan pėr secilin aktivitet tė pėrbashkėt.

  Nėse keni filluar lidhjen nė shenjėn:
  Peshorja (23.09 – 22.10.)


  Peshorja ėshtė shenjė e mirė pėr fillimin e njė lidhjeje tė re dhe keni mundėsi tė madhe pėr sukses.
  Anėt e mira: Venera, planeti i dashurisė kujdeset pėr ju.
  Anėt e mira: Peshoret shumė shpesh dinė tė jenė tė pavendosura, prandaj shumė shpesh mund t’ju ndodh nėse do tė shkoni nė shtėpi apo diskotekė.
  Plus: Ushqejeni njėri-tjetrin me ēokollatė.
  Nėse keni filluar lidhjen nė shenjėn:
  Akrepi (23.10 – 21.11.)


  Nėse lidhja juaj ka filluar nė shenjėn e akrepit, do tė kėnaqeni me veten tuaj. Keni kujdes ngase dinė tė jenė mjaft agresiv dhe mund tė kėrkojnė hakmarrje.
  Anėt e mira: A duhet tė flasim pėr a....
  Anėt e kėqija: Nėse diēka shkon mbrapsht, gjėrat mund tė bėhen tė rrezikshme.
  Plus: Lidhja nė shenjėn e akrepit, do t’i zbulojė gjėrat pėr ju qė kurrė nuk i keni ditur.

  Nėse keni filluar lidhjen nė shenjėn:
  Shigjetari (22.11 – 21.12.)


  Mirė se vini nė botėn e aventurave! Do tė kėnaqeni me momente tė zjarrta tė lidhjes suaj tė re.
  Anėt e mira: Kjo lidhje do tė ketė shumė kthesa.
  Anėt e kėqija: Pėr shigjetarėt bari ėshtė mė i gjelbėr se kudo tjetėr.
  Plus: Shigjetari ėshtė njė shenjė qė adhuron udhėtimet.

  Nėse keni filluar lidhjen nė shenjėn:
  Bricjapi (22.12. – 20.01.)


  Nėse dėshironi lidhje tė gjatė, ajo qė ka filluar me kėtė shenjė, ka mundėsi shumė tė mira.
  Anėt e mira: Mund tė bėni realitet atė qė imagjinoni.
  Anėt e kėqija: Bricjapi ėshtė njė shenjė e ftohtė, kėshtu qė nėse adhuroni ndonjė shenjė tė zjarrtė, mund tė ngriheni.
  Plus: Kaloni kohėn e lirė sė bashku.

  Nėse keni filluar lidhjen nė shenjėn:
  Ujori (21.01- 18.02.)

  Nga tė gjitha shenjat tjera, ujori mė sė shumti kėnaqet nė origjinalitetin e tij.
  Anėt e mira: Sė bashku mund tė pushtoni botėn.
  Anėt e kėqija: Duhet shumė mund.
  Plus: Gjithmonė janė tė gatshėm pėr ēmenduri.

  Nėse keni filluar lidhjen nė shenjėn:
  Peshqit (19.02 – 20.03.)


  Kur jeni takuar, keni ndjenjėn se jeni tė lindur pėr njėri-tjetrin.
  Anėt e mira: Rrethi romantik nė tė cilin do tė kėnaqeni.
  Anėt e kėqija: Do tė keni problem me realitetin.
  Plus: Muzika ėshtė kėnaqėsia juaj e shpirtit.

 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  se kuptova cka tha hic...

 3. #3
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  behet fjale se ne cilen periudh je lidhur me ate ....
  nese je lidhur ne qershor psh....lexo binjaket per te ditur ecurin e lidhjes
  Daksi??

 4. #4
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  tani me dole komplett ndryshe texti! Me heret ishte ndryshe... Sidoqofte...

  Mendoj qe tani e kuptova, Faleminderit! (:

  btw; ate "daksi" se kuptova

 5. #5
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  hahaha...postova nje tjeter horoskop pa dashje ......

 6. #6
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Labeeeeeeeeee e ke gjet prz...ama vetem frazen e fundit...hahahahahahaha

 7. #7
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  Labeeeeeeeeee e ke gjet prz...ama vetem frazen e fundit...hahahahahahaha
  mos ja fut kot se 100% te pershtatet

 8. #8
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  mos ja fut kot se 100% te pershtatet
  hahahahaha pse ku e di ti mi??!!!!...shebsine...e di ti horoskopin tim apo une nashiiii...se na shashtise hahahaha

 9. #9
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  ti njeh horoskopin tend....un njoh ty miiiiiii , ndaj e thash hahaha

 10. #10
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  ti njeh horoskopin tend....un njoh ty miiiiiii , ndaj e thash hahaha
  hahahaha ca te them...te hengert dheri...me ke lene pa fjale!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Horoskopi Ditor
  Nga ReniX nė forum ThaSheTheMe
  Pėrgjigje: 330
  Postimi i Fundit: 04-02-2014, 09:46 PM
 2. Horoskopi Javor
  Nga labja nė forum ThaSheTheMe
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 02-12-2013, 12:28 PM
 3. Horoskopi Maja
  Nga labja nė forum ThaSheTheMe
  Pėrgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 20-10-2013, 11:32 PM
 4. Horoskopi...sa me pershatet ?
  Nga labja nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 22
  Postimi i Fundit: 25-04-2012, 04:44 PM
 5. HOROSKOPI i Pranverės !!
  Nga labja nė forum ThaSheTheMe
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 17-03-2012, 08:19 PM