Babai krijon figura qesharake nga ushqimi


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 8 prej 8
 1. #1
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Babai krijon figura qesharake nga ushqimi

  Receta Gatimi

  Njė baba nga Anglia ka arritur tu jep kurajo fėmijėve tė tij qė tė hanė mė shumė pemė dhe perime, duke e transformuar ushqimin e tyre nė karaktere tė filmave vizatimor. Mark Hortist i cili jeton me gruan e tij Lisa nė Littlehempton thotė qė gjithcka filloi kur djali i tij Oskar nuk hante ushqim.  ‘Opcionea ishin qė ta lė tė urritet, nė ndonjė mėnyrė ta detyroj tė haj ose ti pėrgatis dicka qė ai do tė pėlqente ta hante. Sot , fėmijėt e mi pėlqejnė tė bėjnė fanki-ushqime, tė cilėt ata vet i krijojnė, duke I shfrytėzuar vetėm gjėrat qė i kemi nė frigorifer’.


 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  jo si i paska bere ky, do i haja edhe une pa u menduar fare

  lol

 3. #3
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  hahaha sa kreativ qe qenka.
  te rrall jan ata baballar qe kan nje kemngulje dhe nje durim te tilleeeee

 4. #4
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  ahhaha, te lezetshme

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Menyre e mire per ta ngrene femijet!

 6. #6
  i/e rregjistruar 10% Maska e ErmiraVlore
  Anėtarėsimi
  Oct 2012
  Postime
  46
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  ne fillim paska qen artist pastaj baba.....
  nice....megjithse ka femije qe do hanin vetem sykat me djath ....apo proshut...hahah

 7. #7
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Edhe une nuk do ha me ushqim po nuk ma ben aqe te bukur

 8. #8
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  te lezetshme

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Ketu mund te flisni vetem me figura, simbole apo emocione...
  Nga labja nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 293
  Postimi i Fundit: 08-12-2015, 02:55 PM
 2. Francė, imami krijon xhaminė e levizshme
  Nga ardona nė forum Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 27-09-2010, 04:13 AM
 3. FSHF krijon kombetaren U15
  Nga Kliton nė forum Sporti Shqiptar
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 22-07-2009, 04:58 PM
 4. Figura te krijuara nga tymi
  Nga EMAUS nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 12-06-2008, 09:39 AM
 5. Figura e Skenderbeut ne krijimet e folklorit
  Nga EMAUS nė forum Gjuha Shqipe
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 03-12-2007, 05:57 PM