Imazhet e pabesueshme tė Islandės, foto


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 6 prej 6
 1. #1
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11

  Foto Imazhet e pabesueshme tė Islandės, foto

  Receta Gatimi

  Imazhet e mėposhtme mund tė duken si tė ndėrtuara nėpėrmjet njė programi kompiuterik, pikturė e ndonjė artisti futurist apo tė marra nga ndonjė planet alien.

  Megjithatė, nė tė vėrtetė ato janė imazhe reale, fotografi tė realizuara nga njė avion i vogėl “Cessna”, mbi disa prej zonave tė paekspoloruara tė Islandės.

  Fotografi rus, Andrey Ermolaev realizoi mbi 6 mijė kilometra fluturim nė destinacione tė virgjėra, mbi liqenė akullnajorė, zona tė ngrira dhe lumenj me njė bukuri pėrrallore, duke kapur nga ajri imazhe tė pabesueshme tė disa bukurive shumė pak tė njohura nė botė.
 2. #2
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  WWWOWWW......pa fjal
  vall te jen te verteta

 3. #3
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  WWWOWWW......pa fjal
  vall te jen te verteta

  aty thuhet qe jane te verteta

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Shume te bukura!

 5. #5
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Se besoj 100% te jene te ver8a, por sidoqofte shum te bukura duken kto pamjet!

 6. #6
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Nuk e besoj te jen te verteta , do ishte mar vesh me koh po te ishin te verteta

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Adresa per Imazhet
  Nga Administratori nė forum Informacione dhe Komunikime
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 19-02-2013, 11:07 PM
 2. 65 Punime te pabesueshme me Photoshop (foto)
  Nga vaaldr1n nė forum Fotografia dhe Grafika
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 26-11-2012, 12:00 PM
 3. E pabesueshme: Kjo qė shihni nuk ėshtė fotografi (Foto) !!
  Nga labja nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 27-10-2012, 01:54 PM
 4. Imazhet e para nga iPhone 4G
  Nga Kliton nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 20-04-2010, 11:02 AM
 5. Rretulloni imazhet ne Google
  Nga MAJDI nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 09-09-2009, 05:20 PM