Peticion per 100 Vjetorin e Pavaresise ne Twitter


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Mendime Peticion per 100 Vjetorin e Pavaresise ne Twitter

  Receta Gatimi

  Pershendetje!

  Sot desha ta ndaj me juve ket' lajm qe eshte njoftuar edhe ne Facebook, qe te gjith Shqiptaret kudo qe jane te bejne tweet (cicerim) ne blogun socjal Twitter me hashtag #100yearsALBANIA ! Pra ju lutemi te gjitheve qe perdorin ket' blog socjal, te bejne tweet me ket' hashtag #100yearsALBANIA ne cdo cicerim (tweet) qe bejne dhe ta bejme ket' hashtag TREND!


  Gjithashtu ju kisha lut me bo retweet ket' cicerim ne Twitter:

  Kodi:
  https://twitter.com/metrauhl/status/268083360457433088

  Shqypni e Madhe! Kuq e Zi!
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga vaaldr1n; 12-11-2012 mė 08:53 PM.

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  E hoqen shpejt, por arrita te marr nje print screen


 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  E dija qe e kisha hapur temen ne vendin e gabuar ;P

  Ehh.. Te pakten JA DOLEM!

  Po ne iPhone kur e shkruaj tek "Discover" - trends, me dalin me foto ato trendet... jo si ktu:
+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Tatuazhet e Pavarėsisė (foto + video)
  Nga vaaldr1n nė forum Fotografia dhe Grafika
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 30-11-2012, 04:09 AM
 2. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 12-11-2012, 09:41 PM
 3. PETICION:100 Vjetori i Pavarsisė sė Shqiperisė
  Nga vaaldr1n nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 19-09-2012, 12:08 AM
 4. Twitter dėshiron tė dijė arsyen e moskalimit nė New Twitter
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 17-02-2011, 07:22 PM
 5. Deklarata e Pavaresise se Kosoves
  Nga Altin111 nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 20-02-2008, 12:48 PM

Etiketat pėr kėtė Temė