Iniciativa per 28 Nentorin ne Twitter


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 7 prej 7
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Mendime Iniciativa per 28 Nentorin ne Twitter

  Receta Gatimi

  Pershendetje!

  Dje te gjith moren iniciativen qe te bejme tweet (cicerim) ne blogun socjal Twitter me hashtag-un #100yearsALBANIA & sic e dini JA DOLEM!!! Tani perseri eshte marre nje tjeter iniciative qe me daten 28 Nentor ne oren 12:00 te gjith Shqiptaret kudo qe jane te cicerojne ne Twitter me hashtag-un "Happy Independence #Albania #100yearsALBANIA". Ju lutemi te gjitheve qe te beni sa me shum cicerime ne kete date & ore te sakte qe t`ja arrijme edhe ketij qellimi!

  Dje, vetem pas pak minutash #100yearsABANIA arriti tė bėhet 'top-trend' nė mbarė botėn dhe ėshtė parė nga miliona pėrdorues nė Twitter. Shpresojmė tė vazhdojmė me kėtė ritem qė ēdo ditė tė jemi 'trend' nė mbarė botėn dhe qė me datėn 28 Nėntor tė i'a arrijmė qėllimit. Pėr kėtė na duhet ndihma e gjithė juve pėrdoruesve tė Twitterit tė i bashkangjitni urimeve tuaja #100yearsALBANIA. Sė bashku jemi mė tė fortė!


  100vjet Shqypni e Madhe! 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Ishte e papar ajo dje #100yearsALBANIA

  Kam filluar auto programimin e hashtag per 28-ten

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Ishte e papar ajo dje #100yearsALBANIA

  Kam filluar auto programimin e hashtag per 28-ten
  si ta bej & un ?

  Ajo dje ishte FANTASTIKE!

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Trending now on Twitter
 5. #5
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  shum e bukur kjo

  Ishaaallaaah!!! Don Zoti e bejme edhe Google-n Kuq e Zi per 28!

 6. #6
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Bukur dicka do behet

 7. #7
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Kuq e zi bjere ketu! Por mos na nxjerrin Salen duke u zen me Edin hahaha!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Twitter dėshiron tė dijė arsyen e moskalimit nė New Twitter
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 17-02-2011, 07:22 PM
 2. Gezuar 28 nentorin !
  Nga ulkina nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-11-2010, 12:36 PM
 3. Urimi per 28 Nentorin - Video HD
  Nga ReniX nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 23-11-2009, 08:33 AM
 4. Gezuar 28-29 nentorin
  Nga Arjol nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 29-11-2008, 05:27 PM

Etiketat pėr kėtė Temė