Ushqime tė pikturuara


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Ushqime tė pikturuara

  Receta Gatimi
  [IMG]Fotot qė shikoni mė lartė nuk janė foto me ushqime por piktura tė realizuara nga artisti holandez, Tjalf Sparnaay. Nė vend qė tė pikturojė femra nudo si Van Gogh, 58 vjeēarit i pėlqen tė pikturojė objekte tė jetės sė pėrditshme, sidomos ushqimet. "Frymėzimin mė tė madh e kam kur jam duke bėrė njė banjė tė nxehtė",-thotė ai.[/IMG]

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  HAhahaha e paskan pikturuar edhe saliun

 3. #3
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Ajo foto si te ishte e ber live dy her e shikova thash mos bera un gabim .

 4. #4
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  se kuptova cfare ben ajo foto tek ushqimet...??

 5. #5
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Po Saliu ca do aty moj Erina hahaa

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Ushqime qė nuk prishen me dekada tė tėra!!
  Nga labja nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-01-2013, 11:27 PM
 2. 10 Ushqime qe te sjellin fat ne jete po ti hash!
  Nga ReniX nė forum Kuzhina Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 22-02-2012, 10:54 AM
 3. 5 ushqime qė rrisin kujtesėn
  Nga Erinaa nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 13-05-2011, 09:16 PM
 4. Mbroni zemrėn tuaj me ushqime..
  Nga ulkina nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 18-03-2011, 02:00 PM
 5. Ushqime pėr meshkujt
  Nga Erinaa nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 11-03-2011, 01:38 PM