Navigoni me shpejt ne Facebook


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Wink Navigoni me shpejt ne Facebook

  Receta Gatimi

  Me disa kombinime tastesh ne tastiere mund te kurseni kohe & te navigoni me shpejt ne rrjetin socjal Facebook! Por nje gje duhet ta keni parasysh, qe shkurtesat funksionojnė ndryshe nė shfletues tė ndryshėm. Ja se ēfarė thotė My Clever Agency pėr tė pėrdorur kėto kombinime:

  Windows Firefox: Shift + Alt + # Chrome: Alt + #

  Mac Firefox: Control + # Chrome: Control + Option + # Safari: Control + Option + #

  Mė poshtė ndodhet fleta e plotė me truqe. 2. #2
  i/e rregjistruar 20% Maska e anonymus
  Anėtarėsimi
  Dec 2012
  Postime
  184
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  7
  shum interesant ky informacion , po cfare mendimi ke per windows 7 se une kete perdor

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Windows: Navigoni neper folderet e sistemit me lehte
  Nga vaaldr1n nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 26-09-2012, 02:14 PM
 2. Hidhini nje sy ktu shpejt! :P
  Nga albanianboy nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 08-05-2011, 03:40 PM
 3. Udhetim me shpejt se drita?
  Nga Kliton nė forum Shkenca dhe Jeta
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 10-05-2009, 11:48 AM
 4. FAQ - Ndihma e Shpejt e Forumit
  Nga ReniX nė forum Informacione dhe Komunikime
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 21-04-2007, 01:50 AM

Etiketat pėr kėtė Temė