Receta Gatimi

Pershendetje nga Ariani


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  i/e rregjistruar Maska e ArianG
  Anėtarėsimi
  Apr 2018
  Vendndodhja
  Tirana
  Postime
  4
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Pershendetje nga Ariani

  Pershendetje te gjitheve.
  Jam Arianinga Tirana me profesion Gazetar.

  Shpresoj te ja kalojme mire se bashku.

 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  pershendetje Arian dhe mireseerdhe!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 30-03-2012, 11:05 PM
 2. Pershendetje
  Nga medi123 nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 28-03-2011, 10:34 PM
 3. Pershendetje
  Nga besnik cala nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 30-05-2010, 07:13 AM
 4. hey pershendetje
  Nga lukche nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 18-05-2010, 01:33 PM
 5. Hey pershendetje!
  Nga dodona qose nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 12-05-2010, 12:57 PM