65 Punime te pabesueshme me Photoshop (foto)


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 6 prej 6
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Thumbs up 65 Punime te pabesueshme me Photoshop (foto)

  Receta Gatimi

  Sushi-gjarper, kloni i Apple, iPottie apo nje perzierje prej krokodili dhe bretkose, keto fotografi jane konsideruar si punimet me te pabesueshme me programin Adobe Photoshop! Me poshte mund te shihni perzierjen e Realitetit dhe Mashtrimit!


  Shiko te gjitha fotot

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Jo te gjitha disa jan shum te thjeshta

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Jo te gjitha disa jan shum te thjeshta
  na bej ndo1 ti per forumin

 4. #4
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  ca te bej per forumin un kam ber plot apo ta mar lirentin ta coj ne hen

 5. #5
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  ca te bej per forumin un kam ber plot apo ta mar lirentin ta coj ne hen
  Beje shqiperin si evropa

 6. #6
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  mos doje te thoje ta bej Europen si Shqiperia hahahah

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. “Photoshop” nė vitet ‘50 (foto)
  Nga vaaldr1n nė forum Fotografia dhe Grafika
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 10-12-2015, 01:21 PM
 2. Imazhet e pabesueshme tė Islandės, foto
  Nga olsii nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 08-11-2012, 05:08 PM
 3. E pabesueshme: Kjo qė shihni nuk ėshtė fotografi (Foto) !!
  Nga labja nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 27-10-2012, 01:54 PM
 4. Gafat me te medhaja te Photoshop-it (foto)
  Nga vaaldr1n nė forum Fotografia dhe Grafika
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 01-10-2012, 10:04 PM
 5. Si te rregulloj foto me PHOTOSHOP ?
  Nga arber123456789 nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 05-05-2012, 05:57 PM

Etiketat pėr kėtė Temė