Propozoni Anetarin e Vitit 2012


Temė e Mbyllur
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 39
 1. #1
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Administratori
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  server
  Postime
  200
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  9
  Reputacioni
  10

  Sondazh Propozoni Anetarin e Vitit 2012

  Receta Gatimi

  Pėrshėndetje!

  Urojmė qė ky vit tė pėrfundojė sa mė bukur pėr tė gjithė ju! Si ēdo fundvit tashmė, duhet tė propozoni anėtarin e vitit!

  Duhet tė thoni njė emėr dhe njė arsye pse duhet ta fitoj Gradėn Anėtari Vitit 2012!
  Faleminderit qė keni zgjedhur faqjen tonė!

 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  un e propozoj antaren labja, arsyeja eshte sepse vazhdimisht ka sjelle tema te reja ne forum, informacione te dobishme dhe e them sinqerisht kam mesuar shume prej saj (: Dmth ne aspektin e infove dhe te rejave ne forum.

  Nuk e di nese lejohet te behen 2 propozime, por do thoja edhe per antarin TraHaNa, sepse na ka ndihmuar te gjitheve me programe, licensa per antivirus etj... Ne fushen e IT-se ai ka qene & eshte 1sh !

  Kto 2 propozime kisha une, suksese te gjitheve! (:

  Respekte!

 3. #3
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Pershendetje ,
  po ve re qe icja paska marr grad te re....urime e meriton ....

  Un propozoj Iceman...... esht i vetmi qe nuk i eshte ndar forumit...dhe kur ky i fundit ska qen shum aktiv. Ka qen gjithmon i pranishem me informacjone nga te tera fushat!!

 4. #4
  i/e rregjistruar 10% Maska e Arber salihi
  Anėtarėsimi
  Nov 2012
  Postime
  15
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Une propozoj TRAHANA :Arber salihi

 5. #5
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Un do jap voten time per Laben! ka sjell cdo her tema te mira dhe adekuate per forumin!

 6. #6
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Une propozoj anetarin "Erinna" dhe do doja qe kjo te realizohej .....

  arsyeja ? eshte e thjeshte .,transmeton gjithmone pozitivitet !!!!!

 7. #7
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Un propozoj veten time

 8. #8
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Emrat qe votoj une jane Trahna dhe Iceman

 9. #9
  i/e rregjistruar 10% Maska e narkoza
  Anėtarėsimi
  Sep 2012
  Vendndodhja
  A, A
  Postime
  28
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  une propozoj errinen

 10. #10
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  edhe un jam ne nje mendim me laben... ica ka qen me aktivi se cdo kush

 11. #11
  i/e rregjistruar 10% Maska e rrahgegja
  Anėtarėsimi
  Sep 2011
  Postime
  56
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  sdi fort me ksi sene une veq emnin e qati iceman e pash kamos neper forum ktu e pash qe kish qit plot do sene interesante e plot se spo hi ma gat e po ja jepi kokrren iceman une po du me than vota jeme shkon per iceman

  hajt me tmira

 12. #12
  i/e rregjistruar 35% Maska e mOrtaja123
  Anėtarėsimi
  Jun 2011
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  702
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Une propozj Icen , ka qen gjdoher aktiv sikur diten ashtu edhe naten

 13. #13
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Ice dhe Labja

 14. #14
  i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Nė mendjen tėnde!
  Postime
  776
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Iceman of course se e kam cun puntor

 15. #15
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Une propozoj Icen dhe vetem Iceman,per vec ketij nuk kam asnje propozim!

 16. #16
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Faleminderit njerz, Respekt per juve!


 17. #17
  Abdullah Autorė Maska e abdullah92
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Pc
  Postime
  1,517
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  12

  Ice dhe Erinaa

 18. #18
  Shqiptar 10% Maska e ergiseld
  Anėtarėsimi
  Nov 2012
  Postime
  46
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Pershendetje

  Duke pare numrin e postimeve te bera nga antare te ndryshem,mendoj per Laben dhe Erinden,edhe pse e kohet e fundit nuk e kam pare aktive,mendoj se keto dy gocat i kane dhene dicka Forumit,

 19. #19
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  13
  une jam pak ne dyshim..kam disa emra....
  po e nis 1) iceman
  2)erina
  3)majdi

  me pelqen aktivizimi i tyre ne forum....

 20. #20
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Ju falenderoj nga Zemra Neri ,Landi,Abdullah,Narkoza vota juaj me jep nje knaqesi shpirtorer se keni votu per ket se jam si Erinaaaa me 1 fetyre,

  Pra edhe 1 her vota ime shkon per Icaman -rragegja.
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga ReniX; 24-12-2012 mė 09:23 PM. Arsyeja: Me vjen keq per modifikimin, por nuk eshte nevoja, kuptoje!

Temė e Mbyllur
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Skandalet e vitit 2012
  Nga vaaldr1n nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 04-01-2013, 06:28 PM
 2. Top 10 trendet e vitit 2012 nė Facebook
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 31-12-2012, 06:43 PM
 3. Votoni Anėtarin e Vitit 2011!
  Nga Administratori nė forum Informacione dhe Komunikime
  Pėrgjigje: 17
  Postimi i Fundit: 08-01-2012, 02:00 PM
 4. Windows 8 nė fillim tė vitit 2012?
  Nga gjendar nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 24-02-2011, 11:07 PM

Etiketat pėr kėtė Temė