Twitter i kundėrpėrgjigjet Instagram me "filtruesin e fotove"


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Wink Twitter i kundėrpėrgjigjet Instagram me "filtruesin e fotove"

  Receta Gatimi


  Duke ndjekur vendimin e Instagram te ndaloje perdoruesit se shikuari fotot e sherbimit ne fjale ne mikro blogun socjal Twitter, thashethemet jane perhapur se Twitter eshte duke shikuar perpara per te lansuar filtruesin e vet te fotove.

  AllThingsD konfirmon se Twitter do te lansoje produktet e veta te reja te filtrimit para fundvitit 2012 dhe tani, imazhet e fundit te ndara nga te dy, punonjesit e Twitter dhe bashke themeluesit Jack Dorsey zbulojne cfare se mund te jete nje shikim i hershem i projektit te Twitter per filtrimin e fotove.  Punonjesit e Twitter duket se jane duke testuar versionet e reja ne iOS dhe Android, duke theksuar perdorimin e filtereve por gjithashtu aplikacionet te cilat jane dukshem te ndryshme nga ato te perdorura nga publiku. Per shembull, nese i shikoni dy fotot me lart te ndara nepermjet Twitter for iPhone,” mbase mund te vereni nje ndryshim titrash ne mes tyre:

  (e majta tregon cicerimin e punonjesit te Twitter, e djathta te nje perdoruesit qe perdor aplikacionin e Twitter per iPhone.)

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Sa inat qe e hoqi Insta integrimin me Twitter! Me kete levizje hapi betejen me cicerimet

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Jeni "Pro" apo "Kunder" klonimit te njeriut?
  Nga smocking2 nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 08-12-2014, 01:00 AM
 2. Twitter ka prezantuar "Vine" nje video-app gjenial per iPhone
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 02-02-2013, 02:11 PM
 3. "Metro" do te quhet "Windows 8"
  Nga vaaldr1n nė forum Microsoft Windows
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 11-08-2012, 09:06 PM
 4. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-07-2009, 01:15 PM

Etiketat pėr kėtė Temė