Si mund te krijojm nje kartoline me Photoshop


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  i/e rregjistruar 35% Maska e argent
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Vendndodhja
  Greece
  Postime
  598
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11

  Foto Si mund te krijojm nje kartoline me Photoshop

  Receta Gatimi

  Ky tutorial do tju mesoi si te krijoni nje kartoline me Photoshop
  Nje tutorial i bukur,
  Per ata qe kuptoin pak nga Photoshopi dhe Ata qe dine pak Italisht mund tja arijne
  te krijojn nje karoline te personalizuar dhe qe do ish nje dhurate e bukur per miqt e tyre.
  Programet qe perdoren adobe photoshop adobe illustrator  Shkarko materialet
  Kodi:
  https://dl.dropbox.com/u/58196929/Mat%20tutorial%20tarjeta%20Navidad.rar

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Faleminderit per rekomandimin

  Shum punim i bukur!

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  sikur te ishte anglisht, mbase do e provoje edhe pse s`i kam 2 lidhje me Photoshop

  Faleminderit argent! (:

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Si tė krijojm njė User bar
  Nga ReniX nė forum Fotografia dhe Grafika
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 30-07-2011, 10:18 PM
 2. Si te krijojm nje foto sekret
  Nga MAJDI nė forum Tutoriale me Video
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 05-04-2010, 04:58 PM
 3. Si ta krijojm nje Notepad
  Nga B|1n1 nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 27-03-2009, 09:40 AM
 4. Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 07-01-2009, 04:55 PM
 5. [TUT] Si tė krijojm njė Database nė phpMyAdmin
  Nga Lirenti nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 23-11-2006, 11:59 AM