Google+ me 18 funksione tė reja


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Smile Google+ me 18 funksione tė reja

  Receta Gatimi


  Ndėrsa ėshtė duke synuar qė t’i “shkund” disa prej operacioneve tė saj para Krishtlindjeve, Google dhe ekipi i saj i rrjetit social Google+ janė duke punuar qė tė sjellin risitė e fundit pėr pėrdoruesit para pėrfundimit tė kėtij viti.

  Sot, Google ka njoftuar se nė rrjetin e saj social Google+ do tė shtojė edhe 18 karakteristika tė reja, me tė cilat do tė mundohet qė ta bėjė faqen edhe mė atraktive pėr pėrdoruesit ekzistues dhe ata potencial.

  Karakteristikat e reja pėrfshijnė versionin e ri mobil, fotografitė, ngjarjet, bisedat me Hangout, me tė cilat “shpėrndarja e pėrmbajtjes dhe komunikimi do tė jenė mė tė lehta se kurrė” thuhet nė njoftim.

  Google ka thėnė se aplikacioni i ri i Google+ do tė jetė nė dispozicion nė Google Play sot gjatė ditės, ndėrsa funksionet e reja do tė prezantohen gjatė ditėve nė vijim. / Telegrafi /

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Spo shof ndonje funksion shtes, perveē community te prezanduar disa dite me pare!

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  ne iPhone, pas 2 - 3 azhornimesh, pash qe ishin shtuar ca funksione & ndryshime, por te them te drejten nuk po e perdor fare ket' G+... S`me terheq

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Permiresime te vogla te faqjes dhe funksione te reja
  Nga Administratori nė forum Informacione dhe Komunikime
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 24-07-2012, 05:42 AM
 2. Paketa LibreOffice 3.5 sjell azhornime dhe te funksione te reja
  Nga Al Capone nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 16-02-2012, 06:58 PM
 3. Google do tė shpalos veēori tė reja pėr Android
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-08-2010, 02:08 PM
 4. Google shton funksione tė reja nė Gmail
  Nga aurel nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 29-10-2009, 04:37 PM
 5. Google shton opsione te reja kerkimi
  Nga ReniX nė forum Webmaster Area
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 23-05-2009, 04:02 PM

Etiketat pėr kėtė Temė