Receta Gatimi

Qeni mė i vogel nė botė! (foto)


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  25

  Smile Qeni mė i vogel nė botė! (foto)

  Eshte qeni me i vogel deri tani, i cili ka lindur para nente javesh dhe eshte vetem 15cm i gjate dhe peshon vetem 420gram. Qenushja (femer) me emrin Lacey e rraces Chiwawa do te marre pjese ne konkursin per "Qenin me te vogel ne Britani".


 2. #2
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  29
  Si mi qenka

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Foto: Kafeneja mė e vogėl nė botė
  Nga vaaldr1n nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-03-2012, 10:22 AM
 2. Foto: Pub-i mė i vogėl nė botė
  Nga vaaldr1n nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 14-07-2011, 05:35 PM
 3. Qeni mė i pasur nė botė
  Nga Erinaa nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 16-04-2011, 11:41 AM
 4. Qeni me i gjate ne bote, 220 centimetra
  Nga Kliton nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 22-02-2010, 09:16 PM
 5. Qeni me i vjeter ne bote mbush 21 vjec
  Nga Kliton nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 22-06-2009, 02:15 PM

Etiketat pėr kėtė Temė