Receta Gatimi

Video Guida pėr Forumin


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 7 prej 7
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24

  Video Video Guida pėr Forumin

  Nese keni probleme me nderrimin e maskes e forumit, shikoni videon me poshte! 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  34
  Pergezime per videon - Uroj te jete ne ndihme te anetareve te rinje!

 3. #3
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  bravo ice

 4. #4
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24

  Smile Si tė ndryshojmė fjalėkalimin nė Forum

  Edhe 1 video tjeter e shkurt, nese keni probleme me ndryshimin e fjalekalimit ne forum, kjo video do te ju ndihmoje! (:


 5. #5
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24

  Video Si tė vendosim njė firmė nė forum

  Me falni per vonesen, por kam patur disa probleme me konton ne YouTube! Video e radhes eshte per te vendosur nje firme (signature) ne forum, por mund ta shikoni nga lidhja me posht, jo ne YouTube per disa shkaqe teknike!

  Faleminderit per mirekuptim.

  Kodi:
  https://docs.google.com/file/d/0B-lNWETjrOhfem9naERLT1dFakk/edit?usp=sharing

 6. #6
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  Faleminderit iceman

 7. #7
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  Me falni per vonesen, por kam patur disa probleme me konton ne YouTube! Video e radhes eshte per te vendosur nje firme (signature) ne forum, por mund ta shikoni nga lidhja me posht, jo ne YouTube per disa shkaqe teknike!

  Faleminderit per mirekuptim.

  Kodi:
  https://docs.google.com/file/d/0B-lNWETjrOhfem9naERLT1dFakk/edit?usp=sharing

  Kerkoj ndjese, por per nje kohe te caktuar, kjo video nuk do te jete ne dispozicion per disa shkaqe teknike! Problemi eshte tek konto ime ne Youtube dhe po pres pergjigje nga ato qe kur kjo e fundit te rregullohet edhe video me lart do te funksionoje perseri normalisht.

  Faleminderit per mirekuptim, me respekt Valdrin.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Video Guida: Si te kemi nje IP statike
  Nga ReniX nė forum Rrjeti Kompjuterik dhe P2P
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 29-03-2012, 09:07 PM
 2. Pėrgjigje: 69
  Postimi i Fundit: 26-02-2012, 02:01 PM
 3. Video Guida: Si te shkarkojme filma, muzike, lojra me filet .torrent
  Nga ReniX nė forum Rrjeti Kompjuterik dhe P2P
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 13-05-2010, 03:51 PM
 4. Komente per forumin
  Nga nina nė forum Arkivi Forumit
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 14-02-2008, 06:29 PM
 5. Si tė pėrdorim forumin...
  Nga ReniX nė forum Informacione dhe Komunikime
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 21-05-2007, 03:33 PM

Etiketat pėr kėtė Temė