Punimi "Cut & Hold" i Erik Johansson me Photoshop


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Video Punimi "Cut & Hold" i Erik Johansson me Photoshop

  Receta Gatimi

  Punimi i Erik Johansson i quajtur "Cut & Hold" qe i jane nevoitur gjithsej 130 layers, mund ta shikoni se si eshte bere i teri ne videon me poshte e cila luhet 80 here me shpejt se normalja! 2. #2
  i/e rregjistruar 35% Maska e argent
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Vendndodhja
  Greece
  Postime
  598
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Keta jane profesionista

 3. #3
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Ky ben gjera te bukura

 4. #4
  i/e rregjistruar Maska e lufi
  Anėtarėsimi
  Jun 2013
  Postime
  1
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  cfare programi ka perdorur ky qenka llahtari

 5. #5
  i/e rregjistruar Maska e titanita
  Anėtarėsimi
  Sep 2013
  Postime
  4
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Kjo ėshtė shumė interesante!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Jeni "Pro" apo "Kunder" klonimit te njeriut?
  Nga smocking2 nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 08-12-2014, 01:00 AM
 2. Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 30-10-2012, 07:57 PM
 3. "Metro" do te quhet "Windows 8"
  Nga vaaldr1n nė forum Microsoft Windows
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 11-08-2012, 09:06 PM
 4. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-07-2009, 01:15 PM

Etiketat pėr kėtė Temė