Lirenti Facebook Cover


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  i/e rregjistruar 35% Maska e argent
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Vendndodhja
  Greece
  Postime
  598
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11

  Foto Lirenti Facebook Cover

  Receta Gatimi

  Facebook Cover Foto Design
  Postoni krijimet tuaja per lirenti.com

  - - - Updated - - -

  Ja nje punim i imi


 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Shume bukur

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Imazhe per Cover Facebook Timeline
  Nga ReniX nė forum Fotografia dhe Grafika
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 27-07-2012, 09:06 PM
 2. Internet: Si te vendosesh nje foto ne Facebook Cover
  Nga ReniX nė forum Tutoriale me Video
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 16-06-2012, 10:55 PM
 3. Cover per iPhone ne Fibra Karboni
  Nga Al Capone nė forum Apple Mac OSx
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 18-03-2012, 12:16 PM
 4. Facebook, Twitter, MySpace, MSN apo Lirenti???
  Nga DMXhea nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 29
  Postimi i Fundit: 25-06-2011, 11:57 PM