Ja cilėn femėr do tė zgjidhnin meshkujt si dhuratė Krishlindjesh!!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20

  Wink Ja cilėn femėr do tė zgjidhnin meshkujt si dhuratė Krishlindjesh!!

  Receta Gatimi

  Padyshim qė meshkujt me shumė se gjithcka tek njė femėr vlerėsojnė paraqitjen e saj tė jashtme….aq mė tepėr kur bėhet fjalė nėse do tia dhuronin njė tė tillė pėr Krishlindje… Kėshtu nė njė anketim tė bėrė nė njė media prestigjioze elektronike nė Britaninė e Madhe, shumica e meshkujve do tė zgjidhnin si dhuratė mė tė mirė pėr krishtlindje, njė takim me Kelly Brook.

  Gjitsej kanė qenė 2500 meshkuj tė cilėt I janė pėrgjigjur pyetjes me atė ēka do tė preferonin dhe 33 vjeēarja modele ishte zgjedhja e shumicės prej tyre. Nė vend tė dytė Cheryl Cole e Helen Flanagan pėr tu pasuar edhe me disa femra tė tjera tė bukura, kryesisht modele./alb-observer.com/


  Ndonje kundershtim....cuna?? : p

 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  e bukur qenka kjo ne foto, ndersa un si dhurate per krishtlindje dhe teeere jeten!!! Do zgjidhja vetem 1 qe kur Zoti e zgjodhi per mua, un nuk dita ta vleresoj

 3. #3
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  e bukur qenka kjo ne foto, ndersa un si dhurate per krishtlindje dhe teeere jeten!!! Do zgjidhja vetem 1 qe kur Zoti e zgjodhi per mua, un nuk dita ta vleresoj
  lere per dhurat per vit te ri ate..
  mos e humb kot kte dhuraten siper te krishlindjeve

 4. #4
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  hahahahah ee vallaj per krishtlindje, per vit ri per te gjitha eshte, po thuaj ti qe s'eshte... (iku iku )

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Ēfarė vėrejne meshkujt tek njė femėr
  Nga erinda nė forum Life Style
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 05-04-2012, 12:47 PM
 2. Dhurate per Ditelindje!...
  Nga erinda nė forum Krijimtaria juaj
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 12-03-2012, 09:33 AM
 3. Eksperiment - Cfare shikojme meshkujt tek nje femer
  Nga ReniX nė forum Eros / Pa Ēensurė
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 18-02-2011, 07:35 PM
 4. ''Njė dhuratė pėr ditėlindjen''
  Nga MAJDI nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 10-12-2009, 09:18 AM
 5. Nje Dhurate per Laken
  Nga Lirenti nė forum Bashkėpuno, Propozoni Idet Tuaja
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 18-09-2007, 02:33 PM