Receta Gatimi

Si tė shkarkoni tė gjitha fotografitė e dikujt nga Instagram


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  27

  Ide Si tė shkarkoni tė gjitha fotografitė e dikujt nga Instagram

  Ne Instagram shpesh shohim fotografi te ndryshme, te bukura dhe qe na pelqejne t`i shkarkonim ne Kompjuterin apo celularin tone, por qe kjo gje nuk mund te behet thjeshte duke klikuar me maus mbi foto dhe save as... Per kete, ne kete artikull kemi zgjedhur qe te ju tregojme se si t`i shkarkoni te gjitha fotografite e nje personi nga Instagram me nje program te thjeshte te quajtur Instagram Downloader.
  Hapi i pare eshte te shkarkojme programin nga ketu dhe me pas ta instalojme ate dhe tek butoni me ngjyre te gjelbert "Input username" ju shkruani emrin e perdoruesit nga i cili deshironi te shkarkoni fotografite!
  Dhe hapi i dyte, prisni derisa programi t`i shkarkoje fotot nga emri i perdoruesit qe keni dhene dhe me pas do te keni mundesine per t`i shkarkuar te gjitha fotografite njeherish ose ato qe keni deshire!

  Lirenti.com

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  29
  Faleminderit iceman

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Sa larg mund te shkoj zilia ndaj dikujt?
  Nga kledii nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 24-07-2013, 11:33 AM
 2. Facebook kėrkon $100 per t`i derguar njė mesazh dikujt qe nuk e keni tek shoqėria
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 01-01-2013, 08:59 PM
 3. Si Ti Hysh Dikujt Ne Pc Prej Msn-se :wink:
  Nga Altin111 nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 24-05-2009, 02:59 PM
 4. 30 Seconda edhe ja bllokon dikujt MSN !
  Nga Altin111 nė forum Siguria Informatike
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 27-03-2009, 11:06 PM
 5. Si ti heqim kokoren dikujt pas aksidentit.
  Nga EMAUS nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 15-05-2008, 04:56 PM

Etiketat pėr kėtė Temė