Beqar :) Dashuruar :dashuria: Fejuar & Martuar


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 37
 1. #1

  Beqar :) Dashuruar :dashuria: Fejuar & Martuar

  Receta Gatimi

  Si e imagjinoni njeriun i cili do tju bente ne jete te lumtur...

  Jeni i lumtur me njeriun qe keni zgjedhur?

 2. #2
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Beqar :) Dashuruar :dashuria: Fejuar & Martuar

  Vallai, kjo do me bente shume te lumtur!


 3. #3

  Re: Beqar :) Dashuruar :dashuria: Fejuar & Martuar

  jashte teme

 4. #4
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Beqar :) Dashuruar :dashuria: Fejuar & Martuar

  jashte teme-moderatorja

 5. #5
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: Beqar :) Dashuruar :dashuria: Fejuar & Martuar

  ju lutem permbahuni temes

 6. #6
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Beqar :) Dashuruar :dashuria: Fejuar & Martuar

  shkrim jashte teme- fshire ngamoderatorja

 7. #7
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Beqar :) Dashuruar :dashuria: Fejuar & Martuar

  Ja ku e sqaruam edhe kukllen! Kishe ndonje gje tjeter per te shtuar?

 8. #8
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Beqar :) Dashuruar :dashuria: Fejuar & Martuar

  Ti e di!

 9. #9
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: Beqar :) Dashuruar :dashuria: Fejuar & Martuar


 10. #10
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Beqar :) Dashuruar :dashuria: Fejuar & Martuar

  Edhe une te puth fort Kuklla!

 11. #11
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Beqar :) Dashuruar :dashuria: Fejuar & Martuar

  Pse? Diskutim eshte ky! Nuk jemi jashte teme!

 12. #12

  Re: Beqar :) Dashuruar :dashuria: Fejuar & Martuar

  Te drejte ka Daku oj kjo

 13. #13
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema_d
  Anėtarėsimi
  Dec 2007
  Postime
  185
  Reputacioni
  0

  Re: Beqar :) Dashuruar :dashuria: Fejuar & Martuar

  Mendoja qe mund ta beja une te lumtur Dakun.

  Por paskam ushqyer veten me iluzione.

 14. #14
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: Beqar :) Dashuruar :dashuria: Fejuar & Martuar

  daku fliste ne menyre virtuale
  se ne ate te verteten je ti dhe "vana"

 15. #15
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Beqar :) Dashuruar :dashuria: Fejuar & Martuar

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ema_d\";p=\"22262
  Mendoja qe mund ta beja une te lumtur Dakun.

  Por paskam ushqyer veten me iluzione.
  Dite te bukura do vine! Mos u merzit!

  Me dergo nje foto tenden dhe thuaji dhe Altinit te hyje shkese per ty!

 16. #16
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  13

  Re: Beqar :) Dashuruar :dashuria: Fejuar & Martuar

  Ju lutem permbani veten, se nuk ka lezet!

 17. #17
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: Beqar :) Dashuruar :dashuria: Fejuar & Martuar

  duhet te bej nderhyrjet si moderatore me duket

 18. #18
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  13

  Re: Beqar :) Dashuruar :dashuria: Fejuar & Martuar

  E pastaj.......???

 19. #19
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  Re: Beqar :) Dashuruar :dashuria: Fejuar & Martuar

  Ju lutem permbajuni temes!

 20. #20
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Beqar :) Dashuruar :dashuria: Fejuar & Martuar

  Bo bo, u nxef kjo!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 18-05-2013, 10:26 AM
 2. A mjafton dashuria pėr t’u martuar ?
  Nga labja nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 21
  Postimi i Fundit: 11-04-2013, 09:10 PM
 3. A mjafton Dashuria per t'u Martuar..
  Nga erinda nė forum Familja dhe tė Rinjtė
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 29-10-2012, 04:57 PM
 4. Avantazhet e tė qėnit beqar
  Nga vaaldr1n nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 16-02-2012, 07:06 PM
 5. Ogreni dhe Neda tashmė dalin si ēift i fejuar
  Nga ulkina nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 24-04-2011, 04:02 PM