Adobe blenė Behance


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Smile Adobe blenė Behance

  Receta Gatimi


  Adobe ka bėrė tė ditur qė ka blerė kompaninė Behance, njė prej platformave sociale mė tė mėdha online e cila u mundėson krijuesve dhe disenjatorėve qė tė promovojnė dhe kėmbejnė punėn e tyre. Kėshtu, Behance do tė integrohet nė shėrbimin Adobe Creatiev Cloud, dhe do ta luajė rolin kyē nė pėrpjekjet qė tė pėrshpejtohet pėrhapja e botės sė tyre kreative dhe komunitet kreativ bashkėpunues. Behance ėshtė themeluar nė vitin 2006, ka 32 tė punėsuar dhe mė shumė se njė milion shfrytėzues me mė shumė se 3 milionė projekte tė hostuara, vetėm nė 30 ditėt e fundit kishte mė shumė se 90 milionė shikime.


  Burimi: Koha.net

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Behance eshte shum e njohur Adobe ka ber blerje te mir

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Prindėr tė penduar pse blenė kompjuter e celularė
  Nga Erinaa nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 08-06-2012, 03:44 PM
 2. Facebook blenė aplikacionin Karma
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 21-05-2012, 12:39 PM
 3. Audi blenė Ducat-in per 860 Mil. Euro
  Nga vaaldr1n nė forum Makina dhe Motorra
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 22-04-2012, 11:04 PM
 4. Facebook blenė Instagram
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 10-04-2012, 08:40 PM
 5. Volkswagen blenė kompaninė Italdesign Giugiaro
  Nga MAJDI nė forum Makina dhe Motorra
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 27-05-2010, 07:50 PM

Etiketat pėr kėtė Temė