Revista Kėshilla Mjekėsore


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  Direktori 10% Maska e Direktori
  Anėtarėsimi
  Apr 2011
  Postime
  52
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9

  Post Revista Kėshilla Mjekėsore

  Receta Gatimi

  Revista keshilla mjekesore sot nxjerru numerin e dyte elektronik, me nje staff te perkushtushem e korrekt. Ky numer i kesaj reviste ka gjithesej 25 tema, jemi mundu qe te prekum gjithe lemite nga pak qe te gjithe te mbeteni te kenaqu kur futeni per ta lexuar. Njeherit eshte dhe nje teme per nje vite te mbare, redaksia e keshilla mjekesore ju urone vitin e ri, le te jete vite shendeti e suksesi per ju.

  Revista Keshilla Mjekesore

 2. #2
  Direktori 10% Maska e Direktori
  Anėtarėsimi
  Apr 2011
  Postime
  52
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Ne numerin e ri mund te lexoni 25 tema, disa nga to jane: zgjeba, laringiti, abcesi etj. Lexim te kendshem.

  Revista Keshilla Mjekesore Nr 3

 3. #3
  i/e rregjistruar Maska e Doc1
  Anėtarėsimi
  Jul 2014
  Postime
  1
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Pershendetje! Revista Keshilla Mjekesore publikohet cdo muaj? Nr 2 dhe 3 nuk hapet. Nese mund te me ndihmoje dikush, ju falenderoj

 4. #4
  i/e rregjistruar 20% Maska e jomina
  Anėtarėsimi
  Jul 2008
  Postime
  181
  Reputacioni
  12
  Revista duhet tė jetė interesante po duket se publikimi elektronik nuk funksionon.Shpresoj tė bėhet e mundur sė shpejti.Faleminderit.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Ndihma e shpejte mjekesore
  Nga EMAUS nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 17-04-2014, 11:59 PM
 2. Revista Globe: Michele Obama tradhėton presidentin
  Nga olsii nė forum ThaSheTheMe
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 10-04-2012, 10:50 PM
 3. Revista pėr femra heq dorė nga fotomodelet e dobėta
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 07-10-2009, 12:42 PM
 4. Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 29-07-2009, 07:17 PM
 5. 300 kshilla mjekesore
  Nga burim_zh nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 26-03-2009, 11:46 PM