Problem me kompjuterin


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 13 prej 13
 1. #1
  i/e rregjistruar 20% Maska e anonymus
  Anėtarėsimi
  Dec 2012
  Postime
  184
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  7

  Thumbs up Problem me kompjuterin

  Receta Gatimi

  GEZUAR vitin e ri dhe mbaresi anemban botes kudo qe jan shqiptaret , dhe ne veēanti djemt e informatikes.

  sot kompjutri me pesoi shutdowun, ju tregoi si me poshte,

  nje program nuk punote mire pasi i bera veprimet te gjitha ishte e pamundur te fshija , dhe u detyrova te hyja ne modalita provezorja, dhe arrita ta kanēeloj dhe i bera restor start, pasi bera restor, me thoshte se nuk mund te besh restor se ke proble disk hard, me then te drejten nuk jam praktikuar shum ne anglisht ,

  flm per mirkuptimin."

 2. #2
  i/e rregjistruar 20% Maska e anonymus
  Anėtarėsimi
  Dec 2012
  Postime
  184
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  7
  faleminderit djemve te informatikes , mos nguroni te na ndimoni , faleminderit per mirkuptimin, gjithsesi pproblemin qe kisha e zgjidha

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Mund ta shkruash si e zgjidhe! Dikujt tjetėr mund ti nevojitet!

 4. #4
  "Vlerėsoje veten, 20% Maska e ezel
  Anėtarėsimi
  Nov 2012
  Vendndodhja
  world
  Postime
  128
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  si mund te spostoj ekranin e kompjuterit se ka luajt babi pa dashje e tani ekrani nuk del i plot del ne pjes e ekrain zi ne krahun e djathte

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Imazhin e ekranit mund ta spostoni nga MENU e ekranit! Zakonisht gjendet anash, ose poshte tij.

 6. #6
  i/e rregjistruar Maska e hafiri
  Anėtarėsimi
  Jun 2013
  Postime
  1
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  si ta kthej kompjuterin ne gjendje para dy dite

 7. #7
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga hafiri Lexo postimin
  si ta kthej kompjuterin ne gjendje para dy dite
  kerko per System Restore ne menune Start!

 8. #8
  i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Nė mendjen tėnde!
  Postime
  776
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga hafiri Lexo postimin
  si ta kthej kompjuterin ne gjendje para dy dite
  Si fillim lind pyetja perse do ta kthesh kompjuterin ne gjendjen e meparshme? qe mos ti hapesh me shum problem vetes rreth kompjuterit duhet si fillim te shprehesh me sakte! pershembull: Me jane fshire disa dokumenta apo drivera dhe dua ti kthej, eshte shum e thjesht ta kthesh kompjuterin ne gjendjen e meparshme, por nese ti do te doje te ktheje dokumentat qe te jane fshire at'her nuk vlen kjo menyre kshu qe do te fshihen edhe ato qe ke futur kto 2 ditet e fundit. Nje pyetje e mire ka edhe nje shpjegim te mire.

 9. #9
  i/e rregjistruar 20% Maska e anonymus
  Anėtarėsimi
  Dec 2012
  Postime
  184
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  7
  WEBCAMER, kam problem ne kompiuter jan instaluar 4 webcamera , por kam nje problem se nuk mundem ti kanceloje , dh e me thote errore , nuk arrije ti gjej dote , kam ber nderhyrje , disc C dhe D , dhe kam gjetur dy perj tyre webcamer capture dhe tjetra webcamer spliter , aktualisht jane fuksion ,por gjate thirrjes ne skype kure kamera hapet me del figura e kameras , qe dote thote qe nuk e shikoje veten time ndersa te tjeret uni shikoje dhe i degjoje , por ata nuk me shikojne por me degjone , jam munduar ti fshije por eshte e pa mundur ,
  me egzistoine dhe dy te tjera webcam wsbcompositivo (ultra fiat keyboart dh webcam usb compositivo webcam scb 355n,
  si i behet ti fshije ,
  jeni te lutur te jepeni mendimin tuaj ,

 10. #10
  i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Nė mendjen tėnde!
  Postime
  776
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9

  Thumbs up

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga anonymus Lexo postimin
  WEBCAMER, kam problem ne kompiuter jan instaluar 4 webcamera , por kam nje problem se nuk mundem ti kanceloje , dh e me thote errore , nuk arrije ti gjej dote , kam ber nderhyrje , disc C dhe D , dhe kam gjetur dy perj tyre webcamer capture dhe tjetra webcamer spliter , aktualisht jane fuksion ,por gjate thirrjes ne skype kure kamera hapet me del figura e kameras , qe dote thote qe nuk e shikoje veten time ndersa te tjeret uni shikoje dhe i degjoje , por ata nuk me shikojne por me degjone , jam munduar ti fshije por eshte e pa mundur ,
  me egzistoine dhe dy te tjera webcam wsbcompositivo (ultra fiat keyboart dh webcam usb compositivo webcam scb 355n,
  si i behet ti fshije ,
  jeni te lutur te jepeni mendimin tuaj ,
  Shiko tani ti vllai im se na qenke edhe me "Anonymous" Fike kompjuterin shkeputi te gjitha kamerat dhe ndize prap, hyr ne control panel "add or remove programs" dhe fshij nje e nga nje, nese nuk te fshihen at'her shkarko Revo Uninstaller ne kete link http://9d4da85dff3fdd198886-459beec8...inProSetup.exe dhe do te ndihmoj shum per ti bere remove. Me pas bej restart kompjuterit dhe fut perseri kameran qe do te mbash per perdorim dhe nese ne skype perseri nuk ben at'her futu tek tools>options>video settings aty zgjidhe emrin e kameras. besoj me kuptove

  - - - Updated - - -

  Mire do te ishte te hapje nje teme ne vete per kete me titullin "Problem me Webcamer"

 11. #11
  i/e rregjistruar 20% Maska e anonymus
  Anėtarėsimi
  Dec 2012
  Postime
  184
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  7
  shoku flm per ndimen ,
  ky program me ka ndimuar shum , dhe eshte fuxional ,
  por nje gje nuk kuptoje , masi i kancelova keto kamera , dhe instalova nje kamer tjeter i bera restart , por per cudi ne skype egzistojne akoma kamerat qe ishin instaluar me pare , e kancelova skype dhe e instalova perseri , dhe perseri kamerat egzistojne ,
  si i behet ne kete raste,

 12. #12
  i/e rregjistruar 20% Maska e anonymus
  Anėtarėsimi
  Dec 2012
  Postime
  184
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  7
  faleminderit djemve te informatikes , problemi qe kisha e kam zgjidhur ,
  ndikma e juaj eshte shum e vleshme ,

 13. #13
  i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Nė mendjen tėnde!
  Postime
  776
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Nuk ka pse.. je i mirepritur ...

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Probleme me Kompjuterin??!
  Nga ReniX nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 492
  Postimi i Fundit: 20-12-2014, 06:53 PM
 2. Si te mbrojme kompjuterin nga Hakerat?
  Nga Nerti nė forum Tutoriale me Video
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 05-04-2012, 09:26 PM
 3. Problem me kompjuterin
  Nga Elti Vlore nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 28-08-2011, 04:18 PM
 4. Problem i ēuditshem me kompjuterin!
  Nga paolo maldini nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 15-06-2011, 10:45 AM
 5. Fik kompjuterin me nje SMS
  Nga MAJDI nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 13-03-2011, 06:40 PM