Receta Gatimi

Fotoja hit gjatė lindjes: Ja cila ėshtė mrekullia e jetės!!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 7 prej 7
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  21

  Pinguin Fotoja hit gjatė lindjes: Ja cila ėshtė mrekullia e jetės!!

  Edhe pse kanė kaluar vecse 3 ditė nga ndėrrimi I viteve, fotografia qė shihni ėshtė bėrė hit nė mbarė botė. Kjo fotografi befasuese ėshtė pėrhapur me shpejtėsi nė internet dhe lexuesit e quajnė si mrekullia e jetės.

  Ajo ėshtė realizuar nga amerikani Randy, ndėrkohė qė gruaja e tij, Alicia, po lindte vajzėn e tyre Nevaeh me operacion cezarian nė njė klinikė amerikane.

  “Hej, ajo po mė kap gishtin” , i thėrriti doktori I mahnitur nga kjo gjė e rrallė dhe thėrriti pranė Randy-n, qė ishte i pranishėm nė sale.
  “Kėshtu qė vrapova aty dhe shkrepa kėtė foto, qė ėshtė kaq e mrekullueshme,” u shpreh ai I emocionuar.


 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  padyshim qe eshte ndjenje e papershkrueshme, por un personalisht nuk do qendroja prane...

 3. #3
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  21
  ti nuk je doktorr mo ice

 4. #4
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  lol, tamon puna qe jo por si ai psh qe ka shkrepur foton

 5. #5
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  21
  ku i dihet jetes ice......merr ndonje grua frikacake.......e do te doj aty te pranishem gjat lindjes.....kurr mos thuaj kurr ahahaha

 6. #6
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  hahahahaha paj ishalla se zor do jet puna lol

 7. #7
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  Foto e papar

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Cila VIP eshte ne foto?
  Nga ReniX nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 179
  Postimi i Fundit: 24-07-2013, 09:30 PM
 2. Cila ka qene Eksperienca me e bukur e jetes tuaj?
  Nga ReniX nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 28-04-2013, 12:57 PM
 3. Femrat, 1 vit e 3 muaj tualet gjatė jetės
  Nga vaaldr1n nė forum Life Style
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 21-02-2013, 02:56 PM
 4. Cili eshte kuptimi i jetes?
  Nga briken nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 14-06-2012, 08:44 PM
 5. Periudha e tretė e jetės, ėshtė mė e mira
  Nga ardona nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-09-2010, 01:42 PM