Receta Gatimi

Cilin shėrbim tė e-mail pėrdorni ?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 6 prej 6
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26

  Komente Cilin shėrbim tė e-mail pėrdorni ?


  Cilin sherbim te e-mail (postes elektronike) e perdorni dhe pse ? Se fundmi Microsoft ka freskuar Hotmail ne Outlook! Tani keni mundesine te hapni e-mail rezerve falas! Un personalisht perdor Outlook & Gmail, po ju ?

 2. #2
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  17
  gmail, per smtp + attachment
  mail, per mundesine e shume aliases
  zoho

 3. #3
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  28
  Gmail....

 4. #4
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  18
  Gmail, Yahoo dhe Hotmail & inbox

  - - - Updated - - -

  Gmail, Yahoo dhe Hotmail & inbox

 5. #5
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  kam qen te hotmaili. por tani . vetem gmail. me duket me easy

 6. #6
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  Un perdor Outlook & Gmail! Kjo levizja e Microsoft ne Outlook me ka pelqyer

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Cilin antivirus perdorni?
  Nga Kliton nė forum Siguria Informatike
  Pėrgjigje: 82
  Postimi i Fundit: 20-07-2018, 07:56 AM
 2. Cilin Make Up-line perdorni?
  Nga Erinaa nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 26-02-2011, 12:10 AM
 3. Cilin program perdorni per komunikim?
  Nga kristimcs nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 19-02-2011, 12:17 PM
 4. Cilin SO Windows perdorni??
  Nga arditu nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 23
  Postimi i Fundit: 15-11-2010, 05:09 PM
 5. Cilin nga Website-t perdorni me shume?
  Nga kristimcs nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 07-07-2009, 12:27 AM

Etiketat pėr kėtė Temė