Per qit fore a keni zgjidhje


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 7 prej 7
 1. #1
  i/e rregjistruar 10% Maska e diarf
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Postime
  24
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Per qit fore a keni zgjidhje

  Receta Gatimi

  u kan ni shits i vezeve edhe jen ardh 3 myshteri nja mas tjetrit e i pari ka than ami gjysmen e krejt veve qa i ki edhe ni gjys veje edhe i ka mar aj gjysen e krejt veve edhe gjys veje e u shku tani u ardh edhe i dyti njejten pyetje i ka marr sa i kan ra e u shku edhe i treti njejt po kur u shku i treti asni vo nuk u met edhe asni vo asniher nuk u thy
  sa vo i ka pas shitsi mi shit nfillim.

 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  po gjysen njoni e gjysen tjetri, normal qe ska met as1... Tash sa jon kon s`munesh mi dit, se gjysa osht sikur prej 1 sikur prej 1 milion... Gjysa osht gjys...

 3. #3
  i/e rregjistruar 10% Maska e diarf
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Postime
  24
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  po pytja eshte sa ve i ka pas shitsi ne fillim

 4. #4
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  po qat pergjigje edhe une kisha pas qef me dit

  Shtjelloje pak ma mir, se kshtu zor e gjen kush...

 5. #5
  i/e rregjistruar 10% Maska e diarf
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Postime
  24
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  keshtu eshte pytja as une nuk mund ta di

 6. #6
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Kurr nuk kam per ta kuptuar kete

 7. #7
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Kurr nuk kam per ta kuptuar kete
  ahaha nuk je vetem

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Martesa ėshtė zgjidhje
  Nga abdullah92 nė forum Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-06-2012, 09:13 PM
 2. Zgjidhje tė shpejta kundėr aromės sė djersės
  Nga Erinaa nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 17
  Postimi i Fundit: 30-05-2011, 08:42 PM
 3. Buqeta e bardhė, zgjidhje ideale pėr njė nuse
  Nga Erinaa nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 19-05-2011, 10:54 PM
 4. Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 02-02-2011, 10:27 PM
 5. Tabletat nuk janė zgjidhje pėr gjithēka
  Nga aurel nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 07-09-2009, 06:45 PM