Pse femrat varrosen nje meter me shum se meshkujt


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 21
 1. #1
  i/e rregjistruar 20% Maska e anonymus
  Anėtarėsimi
  Dec 2012
  Postime
  184
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  7

  Thumbs up Pse femrat varrosen nje meter me shum se meshkujt

  Receta Gatimi

  ne jeten e perditshme e degjojme , kte bised te trishte

 2. #2
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  ncncnc.....ca ma ke kte tem o tu befsha
  hera e par qe e degjoj . se kam iden...

 3. #3
  i/e rregjistruar 20% Maska e anonymus
  Anėtarėsimi
  Dec 2012
  Postime
  184
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  7
  <nuk eshte provokuse> por nje gje EGZISTON

 4. #4
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  un di qe thellesia e varrit esht sa gjatesia e trupit te njeriut.
  por ndoshta femra varroset me thell sepse ka ngelur si tradit nga kohet maskiliste....ku dhe nen dhe mashkulli duhet te qendronte me siper

 5. #5
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga anonymus Lexo postimin
  ne jeten e perditshme e degjojme , kte bised te trishte
  Pytjet e qelluar dhe un tani e kam ber ket pytje dhe kam marr ket pergjegjej

  Nuk eshte 1 meter me thell po pak me thell se meshkujt i varrosin.femra nuk eshte e barabart me mashkullin askun prandaj dhe ne varr nuk duhet te hyn ne te njeten thellsi , femra eshte terheqse dhe ne arabi i varrosin ne rer e ndodhe nga eret tA largojen reren apo ne menyra te ndryshem nuk ben te shikohet trupi i femres coft edhe i vdekur.

 6. #6
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  Pytjet e qelluar dhe un tani e kam ber ket pytje dhe kam marr ket pergjegjej

  Nuk eshte 1 meter me thell po pak me thell se meshkujt i varrosin.femra nuk eshte e barabart me mashkullin askun prandaj dhe ne varr nuk duhet te hyn ne te njeten thellsi
  ja futa kot me paska dal plot

 7. #7
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  .ku dhe nen dhe mashkulli duhet te qendronte me siper
  ani shiko cfar thot haha po pse duhet cdo her femra te jet e nenshtruar a

 8. #8
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  ani shiko cfar thot haha po pse duhet cdo her femra te jet e nenshtruar a
  prandaj thash qe mund te ket ngel tradit e shoqerive maskiliste te athershme.... nuk fola per te tashmen

 9. #9
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  prandaj thash qe mund te ket ngel tradit e shoqerive maskiliste te athershme.... nuk fola per te tashmen
  po edhe tani nuk kan ndryshu gjerat ashtu varrosen njerzimi .

 10. #10
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  po ta thash......KA NGEL SI TRADITE ....

  aman ci keni kto muhabete...me fusin te dridhurat

 11. #11
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  po ta thash......KA NGEL SI TRADITE ....

  aman ci keni kto muhabete...me fusin te dridhurat
  e kemi borgj vdekjen duhet mendu si eshte edhe aty ne varr(frigacake)

 12. #12
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  e kemi borgj vdekjen duhet mendu si eshte edhe aty ne varr(frigacake)
  kur me ben te ndjehem keq pse ta mendoj se si mund te jet aty brenda. vetem duke e menduar me zihet fyma

 13. #13
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  kur me ben te ndjehem keq pse ta mendoj se si mund te jet aty brenda. vetem duke e menduar me zihet fyma
  deshe nuk deshme eshte pjes e jetes,,,,,,,,, nuk ke pse ti keshe frik edhe gjumi eshte gjys vdekje thon ke parasyshe kur je ne gjum si eshte .

 14. #14
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  deshe nuk deshme eshte pjes e jetes,,,,,,,,, nuk ke pse ti keshe frik edhe gjumi eshte gjys vdekje thon ke parasyshe kur je ne gjum si eshte .
  normale qe po....po njeriu po nuk pati frik nga ndonje gje.....kot qe rron.....
  dhe sthash qe kam frik nga vdekja....(por nga ajo qe vjen pas saj )....!!

 15. #15
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  hera e 1 & un qe e degjova ket' gje...

 16. #16
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Per garanci, qe mos te ngrihen perseri

 17. #17
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  Per garanci, qe mos te ngrihen perseri
  ahahaha

 18. #18
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  hahahahaha se kane aq te keqija sa as thellesia nuk i humbet dot....hahahahaha

 19. #19
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  hahahahaha se kane aq te keqija sa as thellesia nuk i humbet dot....hahahahaha

  Shyqyre qe nuk the qe floriri groposet thelle

 20. #20
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Per te siguruar qe nuk do dalin me

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Horoskopi,Femrat-Meshkujt!
  Nga erinda nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 41
  Postimi i Fundit: 26-10-2013, 11:31 PM
 2. Perse femrat xhelozojne me shum se meshkujt
  Nga anonymus nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 27-02-2013, 08:05 PM
 3. Si manipulojnė femrat me meshkujt!
  Nga olsii nė forum Life Style
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 09-11-2012, 07:43 AM
 4. Kush tradhton me shum femrat/djemt?
  Nga Altin111 nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 91
  Postimi i Fundit: 11-08-2012, 08:25 PM
 5. Stresi tek meshkujt dhe femrat
  Nga Kliton nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 05-03-2012, 11:47 AM