Merimangė e mistershme me fytyrė njeriu zbulohet nė Hong Kong!! (video)


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 7 prej 7
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19

  I Habitur Merimangė e mistershme me fytyrė njeriu zbulohet nė Hong Kong!! (video)

  Receta Gatimi  Njė lloj shumė misterioze merimange u zbulua para pak ditėsh nė Hong Kong!
  Teksa njė drop tė rinjihesh ndodheshin nė njė restorant, papritur u befasuan nga shfaqja e njė lloj merimange tė panjohur, e cila nė trupin e saj dukej qartė se kishte njė fytyrė njerėzore…!
  Lajmė pushtoi mediat e botės brenda pak orėve!


  Specialistėt e insekteve u befasuan nga kjo merimangė e rrallė dhe shumė e veēantė, tė cilėt e radhisin nė familjen e Misumena vatia, merimangė shigjetė-artė e familjeve tė gaforreve mėmė, apo tė ashtuquajtur merimangė-lule
  Shikoni kėto pamje qė befasuan gjithkėnd me kėtė merimangė tė ēuditshme:


 2. #2
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  un nuk i besoj mund te bejn njerzit tani me potoshop cdo gje te jet ashtu do ishte lajm i dites ne gjith boten ..po ata qeshin aty derisa lozin me te.

 3. #3
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  ee se di....dhe mbase mund te jet thj nje genjeshter..
  por nuk esht dhe aq per tu cuditur...mutacione...gabime gjenetike...ka sa te duash...

 4. #4
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  e kuptoj ate gje, por nese ndodhe nje gje e till me defekte do ishte teme e dites nuk them se nuk mundn te ndodhe se tani ndegjojm lajme te llojllojshem cdo dit po kjo me fetyr njeriu disi e dyshimt

 5. #5
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  pasi u publikua ne forumin ton ky lajm...tem e dites ka per tu ber ... ti e di qe forumi jon ka shtrirje gjigande ngado

 6. #6
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Eshte Fake

 7. #7
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  ma ulet vleren e postimit...qe ndenja or e or te tera per ta gjetur

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Lindja dhe Perendimi djellit ne Hong-Kong
  Nga ReniX nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 29-08-2011, 09:39 PM
 2. Merimanga me fytyrė njeriu
  Nga Kliton nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 24-02-2011, 08:48 AM
 3. Njė apartament nė Hong Kong shitet 39 milionė dollarė
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 27-10-2009, 08:21 PM
 4. Dy punime ne excel, Hong Kong gjate 24 oreve dhe akuarium
  Nga EMAUS nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 07-01-2009, 08:57 AM