Te Nderuar Miq Kerkojme Ndihmė Per Krijuesin,Poetin,Rapsodin Z.Agim Gashi


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  i/e rregjistruar Maska e Leka
  Anėtarėsimi
  Mar 2011
  Postime
  2
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Te Nderuar Miq Kerkojme Ndihmė Per Krijuesin,Poetin,Rapsodin Z.Agim Gashi

  Receta Gatimi

  agimi.jpg
  Te nderuar miq,
  Shoqata humanitare "Lichtblick e.V." organizon nje aksion humanitare me emrin e koduar "Künstler" - shqip "Artisti".
  Fjala eshte per kengetarin Agim Gashi. Siq keni degjuar miku yne Agim Gashi eshte i semuar rende, dhe ate qe nje kohe te gjate. Keshtuqe nuk ka pase mundesi as te punoj. Para nje jave Agimi ka patur fatin te bej transplantin e melqise aq gjate te pritur. Deri me tani gjdo gje ka shkuar ne rregull, dasht zoti edhe tash e tutje.
  Meqe Agimi i ka kushtet shum te kufizume dhe jeton ne nje varferi te skajshme, ne nje grup shokesh dhe miqve kemi vendosur qe te organizojme kete aksion humanitare. Shpresojme qe se paku te grumbullohen ca ndihma aq sa ne te mundemi ti rregullojme ca gjera ne banesen e tij. Tash per tash banesa e tij nuk i plotson kushtet per nje te semuar si ai. Prandaj ju lutemi, qe kush te ket vullnetin dhe mundesin te kontriboj sado pak per ke te njeri.

  Lichtblick e.V.
  Konto numer: 121313014
  BLZ: 39162980
  VR-Bank eG

  Per ata qe jane jashte Gjermanise: Iban DE4391629800121313014
  BIC: GENODED1WUR

  Ketu me poshte japim nje shembull me fotografi:

 2. #2
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  dhe kengetar dhe jeton ne kushte te mjerueshme ....sidoqoft......shpreh keqardhjen time per kte zotrin dhe mijra te tjer si ky...qe luftojn cdo dit me vdekjen.
  Uroj te mblidhni sa me shum fonde. Sherim te shpejt.

 3. #3
  i/e rregjistruar Maska e Leka
  Anėtarėsimi
  Mar 2011
  Postime
  2
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Per miqt e Agimit po e postoj edhe nje her konton.

  Lichtblick e.V.
  KNr. 121313014
  BLZ. 39162980

  VR-Bank eG Würselen

  Per ata qe dergojne ndihma nga vendet tjera.
  IBAN DE54391629800121313014
  BIC GENODED1WUR

  Pershendetje te perzemerta: Ismet Uka
  Mos e pėlqe · · para 7 minutash ·
  Ti dhe 2 tė tjerė e pėlqeni kėtė.

  Ismet Uke Mehmetaj Ju lus qe ta shperndani.
  para 6 minutash · Pėlqejė · 1

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pershendetje te nderuar forumista !
  Nga anaSoft nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 28-02-2010, 09:36 AM
 2. Si te kerkojme Titullin e nje Kenge!
  Nga ReniX nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 14-01-2010, 05:34 PM
 3. Ivanoviq: Kurrė nuk do tė kėrkojmė leje
  Nga burimi_zh nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 14-03-2009, 05:24 PM