Njė grua akuzohet se vrau partnerin me gjokset e saj!!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 7 prej 7
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19

  Njė grua akuzohet se vrau partnerin me gjokset e saj!!

  Receta Gatimi  Njė grua po pėrballet me akuza pėr vrasje, pasi dyshohet se i ka shkaktuar vdekjen tė dashurin te saj me gjoks.
  Donna Lange, 51 vjeē, ėshtė raportuar se i ka pėrplasur nė fytyrė “asetet” e saj tė dashurit gjatė njė nate, ku ajo dhe disa miq tė tyre e kishin tepruar me pijen.
  Dėshmitarėt kanė thėnė se Donna e kishte hedhur poshtė nė dysheme disa herė gjatė natės partnerin e saj. Njė tjetėr dėshmitare, ka thėnė se viktima i ishte lutur partneres qė ta lejonte tė merrte frymė, ndėrsa ajo i kishte pėrplasur gjokset nė fytyrė.
  Dėshmitarė tė tjerė kanė thėnė se viktima mund tė ketė pasur njė krizė nė zemėr, por njė tjetėr e ka mohuar atė. PDonna Lange po pėrballet me akuzėn pėr vrasje tė shkallės sė dytė.
 2. #2
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Vdekje te embel paska patur

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  hahaha Arjol

  Paj duke pare madhesine & peshen, mund te ket ndodhur lol

 4. #4
  Abdullah Autorė Maska e abdullah92
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Pc
  Postime
  1,517
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  12
  Pa dashje e paska vrare

 5. #5
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  Vdekje te embel paska patur
  51 vjec ajo nuk eshte vdekje e embel

 6. #6
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  mir ja ka ber

 7. #7
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  51 vjec ajo nuk eshte vdekje e embel
  haha....me sa po shoh e paske lexuar artikullin .....prisja tu intrigonte lajmi me teper ( apo fotoja )

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Ja Annie, gruaja me gjokset mė tė mėdha natyrale ne bote !!
  Nga labja nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 21-07-2012, 06:17 PM
 2. Besnik Qaka akuzohet pėr pedofili
  Nga Erinaa nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 17-05-2012, 09:50 PM
 3. Gjokset Rekord!
  Nga ReniX nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 02-08-2010, 01:02 PM
 4. Madonna akuzohet nga njė fqinje
  Nga aurel nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 18-10-2009, 04:11 PM
 5. 100 gjokset me seksi te vitit 2008
  Nga ReniX nė forum Eros / Pa Ēensurė
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 18-08-2009, 11:21 AM