Receta Gatimi

Hiqet Lapidari i UĒPMB nė Preshevė


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  25

  Unhappy Hiqet Lapidari i UĒPMB nė Preshevė

  Sic kane raportuar mediat, sot rreth ores 06:40 - 06:50 operacioni i xhandarmerise serbe e ka hequr Lapidarin e Deshmoreve te Presheves, Medvegjes dhe Bujanovcit!

  Trimat tash pritet te nisen nga Twitter deeeri ne Facebook, per ta kthyer perseri Lapidarin ne vend! Marre hashim m*tit e marre per qeverine e Shqiperise!!! 2. #2
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  17
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  Trimat tash pritet te nisen nga Twitter deeeri ne Facebook, per ta kthyer perseri Lapidarin ne vend! Marre hashim m*tit e marre per qeverine e Shqiperise!!!
  Quhet toke pa zot dhe kur toka eshte pa zot cdokush mund te beje c'te doje

  - - - Updated - - -  kesaj i thone Dikur Dikush

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  25
  Respekt!!+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Kur duhet tė hiqet dorė nga minifundet?
  Nga vaaldr1n nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 06-01-2013, 10:00 PM

Etiketat pėr kėtė Temė