Mesimi i dites !!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 4 nga 7 FillimiFillimi 1234567 I funditI fundit
Rezultatet nga 61 deri tek 80 prej 132
 1. #61
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11

  Receta Gatimi

  Forcė ėshtė tė ruash qetėsinė nė momentet e vėshtira...
  Forcė ėshtė tė shfaqėsh gėzimin pėr tė tjerėt pavarėsisht se ti nuk e ndjen atė...
  Forcė ėshtė tė buzėqeshėsh, pavarėsisht se ti ke dėshirė tė qash..
  Forcė ėshtė t'i gėzosh tė tjerėt, megjithėse zemra jote ėshtė e copėtuar..
  Forcė ėshtė tė ruash qetėsinė nė kohėn kur ke nevojė tė bėrtasėsh nga brenga e madhe...!

 2. #62
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Do doja te postoja dy foto te shkeputura nga momente reale.... qe ne momentin e par thjesht te bejn per te qeshur...po qe personalisht mendoj se brenda kan nje mesazh te fort


  besimi sduhet te humbas kurr ....sepse shpres ka edhe ne sekondat e fundit


  nje deostrim i thjesht per menyren si duhet ta jetojm jeten...

 3. #63
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20

  Pinguin You can do it !


 4. #64
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  E di cfare eshte bukur ketu ?
  Shiko, ne ecim duke lene mbas nesh ato gjurme ne rere. Dhe ato ngelin aty, ne rradhe njera mbas tjetres. Po neser do zgjohesh, do shikosh plazhin dhe nuk do te kete me asgje, asnje gjurme, asnje shenje, asgje...
  Deti i fshin naten.
  Sikur nuk ka kaluar asnjeri.
  Sikur nuk kemi ekzistuar kurre.
  Nese eshte nje vend, ne kete bote, ku mund te mendosh se je asgje, ai vend eshte ketu.
  Nuk eshte toke, nuk eshte ende deti.
  Nuk eshte jete e rreme, nuk eshte jete e vertete.
  Eshte kohe. Kohe qe kalon...

 5. #65
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Mund te shohesh 10 !
  - Te njohesh 9 !
  - Te flasesh me 8 !
  - Te qeshesh me 7 !
  - Te enderrosh me 6 !
  - Te dalesh me 5 !
  - Te tallesh me 4 !
  - Te duash 3 !
  - Te besh marrezira me 2 !
  - Por ne fund, do te dashurosh vetem me 1

 6. #66
  ♥♥♥Princess♥♥♥ 20% Maska e PinkPrincess
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  out of space
  Postime
  282
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  Eshte e kote te besh plane!! :/

 7. #67
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  Sa me shume kohe te kesh aq me shume kohe humb

 8. #68
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Dy jane gjerat qe na shpetojne ne jete: Te dashurosh dhe te qeshesh...

  Nese permbushni njeren jeni ne rregull....Nese i keni te dyja atehere....jeni te pathyeshem...

 9. #69
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Njė mike ... ėshtė ajo qė tė jep njė buzėqeshje kur ti ndjen dhimbje, dhe qė ėshtė aty kur ti humbet njė dashuri.
  Njė mike ėshtė ajo qė tė ngre pėrsėri kur tė kesh rėnė,
  dhe qė tė kėrkon kur tė ndjehesh i humbur.

  Njė mike ėshtė ajo qė tė zgjon , kur ėshtė vetėm njė ėndėrr,
  dhe ajo qė tė qėndron afėr, kur ti keni nevojė pėr tė,

  Njė mikė ėshtė ajo qė qesh, vuan, shpreson dhe lufton me ty,
  dhe qė nuk dėshiron asgjė mė shumė sesa tė jetė pranė teje.

  Njė mike ėshtė njė pjesė e jetės tėnde dhe qė tė jep njė mėsim,
  kur tė ėshtė nevojitur.

  Njė mike ndonjėherė shkon larg teje dhe jetėn jote humbet pak nga ngjyrat e saj,
  Por sigurisht qė nuk ishte gjithēka e kotė, sepse ajo do tė mbetet pėrgjithmonė nė zemrėn tėnde.

 10. #70
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  e bukur kjo

 11. #71
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Ndalu pak !
  - Mos u trishto nėse je i varfėr sepse tė tjerėt rreth teje janė tė mbytur nė borxhe.
  - Nėse s'ke mjet transporti, mendo t'paktėn se dikush nuk ka as kėmbė !
  - Nėse ankohesh nga njė dhimbje koke, shih tė tjerėt qė janė tė lidhur nė krevat me vite tė tėra tė shtangur !
  - Nėse ėshtė dikush qė nuk tė do, ka tė tjerė plotė qė presin tė tė duan dhe nuk do tė donin tė tė humbisnin kurrė !

 12. #72
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Njė ditė babai i njė familjeje tė pasur , vendos tė ēojė djalin e tij tė vetėm nė fshat , qė ai tė kuptonte ,se sa me fat ishin kundrejt njerėzve tė thjeshtė dhe tė varfėr .
  Ata kaluan njė ditė dhe njė natė si mysafirė nė njė familje fshatare tė varfėr , tė cilėt jetonin nė njė fermė tė vogėl .
  Nė kthim babai e pyet... tė birin :
  Si ishte udhėtimi ?
  Shumė i mirė baba .
  A e pe si jetonin njerėzit e varfėr ?
  Cfarė mėsove biri im ?
  Unė pashė se nė shtėpinė tonė ne kemi dy qen , ndėrsa ata kanė katėr , ne kemi njė pishinė qė na ka zėnė gjysmėn e sipėrfaqes sė kopshtit , ndėrsa ata njė lumė qė nuk ka tė mbaruar , ne kemi njė verandė tė mbuluar dhe tė ndriēuar me dritė elektrike , ata kanė diellin dhe hėnėn , kopshti ynė mbaron te porta e hyrjes sė shtėpisė, ndėrsa ata kanė njė pyll tė tėrė .

  Sė fundmi , pėr habinė e tė atit ai shtoi :
  Babi , faleminderit qė mė bėre tė kuptoj se sa tė varfėr jemi !

  Cdo gjė varet nga mėnyra se si ne shohim botėn , nėse jemi tė varfėr nė shpirt , s'kemi asgjė ...

 13. #73
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Njė djalė pyeti tė ėmėn: "A do mundem vallė tė gjej vajzėn e duhur?"
  Dhe e ėma ju pėrgjigj: "Mos u shqetėso pėr gjetjen e vajzės sė duhur, por pėrqendrohu tė bėhesh burri ideal."

 14. #74
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  Degjo 2 here dhe fol 1 here

 15. #75
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  E di kush eshte me e keqja? Qe sa here provon te ngrihesh, rrezohesh serish e serish. Qe sa here fillon dhe enderron diēka, realiteti ta shkaterron ate enderr ne njemije copash.

 16. #76
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20

 17. #77
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Dedikuar ty qe po lexon...
  -Te uroj te ecesh ne nje rruge qe quhet JETE..-...Te biesh brenda nje pusi qe quhet FAT...-...Te biesh ne nje humnere qe quhet LUMTURI...-Te kepusesh nje lule qe quhet DASHURI...!!....

 18. #78
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20

 19. #79
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Everything has a solution... at least!

 20. #80
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Bukuria eshte "nje hua"....ndersa shpirti eshte "nje dhurate"!!!!!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Mėsimi nga jeta...
  Nga labja nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 04-03-2011, 09:25 PM
 2. Foto Profesionale ne Bardhe e Zi!- Video Mesimi
  Nga ReniX nė forum Fotografia dhe Grafika
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 13-05-2010, 04:43 PM
 3. Mesimi qe duhet ta marrim nga nje mace
  Nga 3r1k0 nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 28-04-2010, 08:06 PM
 4. Mesimi I Telnet-it
  Nga Design nė forum Siguria Informatike
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 17-11-2009, 07:48 PM
 5. Mesimi I TelNet-it
  Nga Design nė forum Webmaster Area
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 04-03-2009, 10:06 PM