Mesimi i dites !!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 5 nga 7 FillimiFillimi 1234567 I funditI fundit
Rezultatet nga 81 deri tek 100 prej 132
 1. #81
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Receta Gatimi

  Koha nuk kthehet me!

 2. #82
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Te lindesh nje djale, do te thote te mbjellesh nje dru qe ben hije.....Te lindesh nje vajze, do te thote te mbjellesh nje dru qe ben hije dhe frute!!!...

 3. #83
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  E dua ate njeri qė hesht shume...por kur flet i hesht tė gjithe....

 4. #84
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  -Nese afrohet dikush me nje dhurate dhe ju nuk e pranoni, kujt i perket atehere dhurata?- pyeti mesuesi.
  -Atij qe tentoi ta dhuronte- u pergjigj nje nga dishepujt....

  -E njejta vlen dhe per xhelozine, urrejtjen e ofendimet- u pergjigj mesuesi-...Kur refuzohen, vazhdojne te jene te atij qe i solli me vete.

 5. #85
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Kishte njė buzėqeshje ngjitėse si tė atyre qė kanė vuajtur.... Ishte mallkueshmėrisht e veshur bukur me gabimet e saj....

 6. #86
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  "Kurrė mė!" Thoshte vullneti i lodhur ...

  "Edhe nesėr.." Lutej zemra duke rėnkuar ...

 7. #87
  i/e rregjistruar 35% Maska e STJUART
  Anėtarėsimi
  Apr 2012
  Postime
  747
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8
  ....rruga me e veshtire....eshte ajo e kthimit mbrapa....

 8. #88
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  - Cfare ben kur je vetem?
  - Lexoj nje liber....
  - Po kur je ne shoqeri?...
  - Lexoj njerezit qe kam prane.....

 9. #89
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  per me harru dike, s'osht dasht me taku hiē!

 10. #90
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  "Si keni arritur te qendroni bashke 65 vjet ?!... -pyeta nje plak....

  Ai me buzeqeshi dhe me tha : ..."Kemi lindur ne nje kohe kur gjerat e thyera nuk hidheshin....por rregulloheshin "

 11. #91
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Kur kupton se je shumė mirė vetėm....atėherė ke vuajtur jashtėzakonisht shumė.....

 12. #92
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  ''Te gjithe te gjykojne per ate qe ke bere .....ama askush nuk te pyet perse e bere''

 13. #93
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  ....Dil nga koka jote...dhe futu brenda zemres tende....ne menyre qe te mendosh me pak...dhe te ndjesh me shume!!!!....

 14. #94
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Do te kete gjithmone njerez qe do te te lendojne.......Ajo qe duhet te besh .....eshte te vazhdosh te kesh besim ....por duke bere kujdes kujt i jep besimin per here te dyte.....

 15. #95
  i/e rregjistruar 10% Maska e djalikeq
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Vendndodhja
  Koplik, Shkoder
  Postime
  97
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11

  Wink

  Letra e Abraham Lincoln pėr mėsuesen e djalit tė tij:

  E di qė i duhet tė mėsojė se jo tė gjithė njerėzit janė tė drejtė, jo tė gjithė janė tė sinqertė.
  Megjithatė mėsojini se pėr ēdo kriminel ka njė hero, pėr ēdo politikan egoist ekziston njė lider i pėrpiktė.
  Mėsojini se pėr ēdo armik, ka njė mik.Mundohuni ta mbani larg zilisė nėse ia arrini dhe mėsojini sekretin e njė buzėqeshjeje tė ēiltėr.
  Mėsojini fillimisht se mendjemėdhenjtė janė tė parėt qė humbasin.
  Nėse mundeni, transmetojini mrekulline e leximit tė librit, por i leni dhe kohėn e mjaftueshme pėr tė vėshtruar misterin e pėrjetshėm tė fluturimit tė zogjve nė qiell, tė bletėve nė diell e tė luleve nė njė kodėr. Mėsojini se nė shkollė ėshtė shumė herė mė e ndershme tė gabosh sesa tė mashtrosh.
  Mėsojini tė kėtė besim nė idetė e tij edhe pse tė gjithė do t`i thonė qė janė tė gabuara.
  Mėsojini tė jetė i sjellshėm me njerėzit e sjellshėm dhe i ashpėr me tė kėqinjtė.
  Mundohuni t`i mėsoni fėmijės tim forcėn pėr mos tė ndjekur turmėn edhe pse tė gjithė hidhen mbi qerren e fituesit.
  Mėsojeni qė tė dėgjojė me vemėndje ēdo njeri, por gjithashtu tė shoshisė atė qė dėgjon me shoshėn e tė vėrtetės dhe tė marrė veē tė mirėn.
  Mėsojini se mund tė buzėqeshė edhe kur ėshtė i trishtuar.
  Mėsojini se nuk ėshtė turp tė qash.
  Mėsojini si tė pėrqesh cinikėt dhe tė ruhet nga ėmbėlsia e tepruar e njerėzve.
  Mėsojini atij sesi tė shes mallin e tij ofruesit mė tė lartė, por mos tė pranojė kurrė njė ēmim pėr shpirtin e zemrėn.
  Mėsojini tė mos ia vėrė veshin njerėzve tė helmuar dhe tė ngrihet tė luftojė nėse nuk ėshtė e drejtė.
  Trajtojeni me mirėsjellje, por mos e pėrkėdhelni sepse pėrmes provės se zjarrit, bėhet ēeliku i mirė.
  Lėreni tė ketė kurajėn tė jetė i padurueshėm.
  Lėreni qė tė ketė durimin tė jetė trim.
  Mėsojini qė tė ketė besim tė palekundur nė vetvete, sepse vetėm atėhere do tė ketė besim nė njerėzimin.
  E di qė janė shumė kėrkesa, por bėni mė tė mirėn qė mundeni.
  Ėshte njė djalosh kaq i mirė, im bir!

 16. #96
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  Te lindesh nje djale, do te thote te mbjellesh nje dru qe ben hije.....Te lindesh nje vajze, do te thote te mbjellesh nje dru qe ben hije dhe frute!!!...
  esell ishe kur e ke shkruajtur kete?

 17. #97
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  esell ishe kur e ke shkruajtur kete?
  hahahahhaha jo tap.....sepse une rrall here jam esell jo per gje....

 18. #98
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  ok posto kur te jesh esell

 19. #99
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  ..."Gjuha mund ta fsheh tė vėrtetėn....por sytė kurrė."....

 20. #100
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  ...Njerėzit mund edhe tė tė pėlqejne ashtu siē mund edhe mos tė tė pėlqejnė.....Nuk ke nevojė ti mbushėsh mendjen tė tjerėve pėr vlerėn tėnde....Nėse njė njeri nuk tė vlerėson, atėhere nuk tė meriton.....Respektoje veten dhe qėndro me njerėzit qė tė vlerėsojnė me tė vėrtetė.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Mėsimi nga jeta...
  Nga labja nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 04-03-2011, 09:25 PM
 2. Foto Profesionale ne Bardhe e Zi!- Video Mesimi
  Nga ReniX nė forum Fotografia dhe Grafika
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 13-05-2010, 04:43 PM
 3. Mesimi qe duhet ta marrim nga nje mace
  Nga 3r1k0 nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 28-04-2010, 08:06 PM
 4. Mesimi I Telnet-it
  Nga Design nė forum Siguria Informatike
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 17-11-2009, 07:48 PM
 5. Mesimi I TelNet-it
  Nga Design nė forum Webmaster Area
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 04-03-2009, 10:06 PM