Demi me briret me te medhenj ne bote !!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19

  I Habitur Demi me briret me te medhenj ne bote !!

  Receta Gatimi

  Ka lindur nė Misuri, SHBA dhe ėshtė i njohur tashmė si demi me brirėt mė tė madha nė botė.
  Brirėt janė rreth 92,25 cm dhe peshojnė mė shumė se 100kg secili. Tashmė perdoret si truproje pėr te vėnė qetėsi nė njė stallė me kuaj.
 2. #2
  Abdullah Autorė Maska e abdullah92
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Pc
  Postime
  1,517
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  12
  hahhahaah cfare te ben ai me te ra me ato briret

 3. #3
  i/e rregjistruar 20% Maska e jomina
  Anėtarėsimi
  Jul 2008
  Postime
  181
  Reputacioni
  12
  Mjer koka qė i mban(ajo e di se ēheq)

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Demi Moore dėshiron njė foshnjė
  Nga aurel nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 01-09-2009, 07:38 PM
 2. Gjinjtė mė tė mėdhenj nė botė
  Nga Kliton nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 16-05-2009, 03:43 PM
 3. Qente me te medhenj ne bote!
  Nga Altin111 nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 23-03-2009, 09:51 AM
 4. Ēfare ben Demi kur e ze vapa?
  Nga ReniX nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 21-10-2008, 05:51 PM