Histori Dashurie


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  ♥♥♥Princess♥♥♥ 20% Maska e PinkPrincess
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  out of space
  Postime
  282
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12

  Histori Dashurie

  Receta Gatimi

  Secili nga ne ka perjetuar te pakten nje histori dashurie! Kush deshiron ta ndaj historine e tij te dashurise!

  Pas 10 ditesh eshte dhe Shen Valentini!

 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  cka me nda qe as dashuri 100% s'munesh mi thon... Hala pa u bo kurgjo u bo m** kejt... Kejt thojn "hajt se bohet mir..." Po more, as une s'po thom qe s'bohet mir, po nuk osht thjesht "hajt"... Njeri ka1her munohet mos mi lendu tjert e bash qat'her i prish kejt... Ehh ca me bo... Jeta i ka kejt... Bash kur t'duhen mendt nuk i ke e kur nuk t'duhen kurgjo i ki...

 3. #3
  i/e rregjistruar 20% Maska e anonymus
  Anėtarėsimi
  Dec 2012
  Postime
  184
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  7
  cfar kerkon te zbulosh cfar kerkon te perfitosh cfar kerkon nje pergjigje apo bised > cdo njeri ka personalitetin e vet>

  mendoje se nuk shkon shum pershtat kjo tem

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Poezi dashurie...
  Nga erinda nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 17-10-2014, 12:46 PM
 2. Histori Dashurie!
  Nga Alb-Angel nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 50
  Postimi i Fundit: 09-09-2012, 07:52 PM
 3. Austria Skandalizohet nga Nje Histori Dashurie
  Nga labja nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 24-02-2012, 10:19 PM
 4. Histori dashurie shume e prekshme!
  Nga Erdi nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 19-02-2012, 09:46 PM
 5. Fraza Dashurie...
  Nga Erinaa nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 18-02-2012, 09:45 PM

Etiketat pėr kėtė Temė