Sa eshte e drejte te mbrohet injoranti!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 25
 1. #1
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Sa eshte e drejte te mbrohet injoranti!

  Receta Gatimi

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Nuk po te thot njeri qe nuk ke qen aktive ne forum ti ku e lexove kete ? Lexo temen ''Propozoni Anetarin '' un propozoj Icemanin , dikush tjeter ty ,dikush mua pastaj kush ka meshum vota vendoset .
  Ti ishe ai se the shum aktiv jo un.po nejse nuk esht ka me intereson mu me mjafton se jam njeri me 1 fetyre kaq.


  MOD:
  Diskutimet e shkeputura nga Anetarit vitit!
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga Administratori; 04-02-2013 mė 09:31 PM. Arsyeja: ndarje diskutimi

 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Sa eshte e drejte te mbrohet injoranti!

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  Pse nuk esht shpall akoma antari i vitit ? jemi ne ankth
  prit 1 her labe, se ka demostrata, protesta... Kane 2 vite njerezia qe po qajne e po protestojne vetem ta marrin 1 grade "Antar i vitit" ose "I Muajit"...

  Ehh... Neyse...

 3. #3
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  prit 1 her labe, se ka demostrata, protesta... Kane 2 vite njerezia qe po qajne e po protestojne vetem ta marrin 1 grade "Antar i vitit" ose "I Muajit"...

  Ehh... Neyse...
  Per dallim nga ata se i japin vete voten jo te gjith jan si ti pa tru fare, me mjafton se jam kjo me 1 fetyre mu mos e ke merakun tim un nuk jam si ROMET te shkoj der me der ti pershendes vetem per te fitu 1 vot un kam karakterin tim si njeri gje qe ty te mungon ky virtyt
  ATA SE ME ME KAN VLERSU E KAN PAR FARE MIR SA VLEJ UN. TE KAM DHEN VOTEN TIM PO TE DUASH MERR DHE NUMRIN E SHKRIMEV UN HY TE DISKUTOJ E JO TE SJELL TEMA KOTI PA BER ASE EDHE 1 SHKRIM NGA VETJA PO CE DO AQE KE KAPACITET VETEM COP-PAS

 4. #4
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  TI JE RROJA E BUDALLES!

  Haha, pse A po m`pergjon mu ca po boj A ? Ani mir, ndjekem kejt ca po boj masi po t`interesojsha qikaq shum...

  Mos em fol ti per karakter e per ftyr, se je ti qajo qe vitin e kalum kejt forumin e cove pesh pse antart em votojshin mu! Mos em ēart tash palidhje masi jon postet nforum ca ki bo ti... Po njezia e pan qe ke ka t`lshon shpirti me mar antar i vitit edhe ksaj radhe t`votun...

  Op, kur diskuton ti, A e din ca boj une ?? Une keshi HAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAHA beso, kur t`shoh ty neper tema diskutimi, tema shoqerore une brit me dor i maj qaty ma ndreq diten, cka e ki e ki, nuk ta hupi! Me budallaki, me fjel qe as mi lidh nuk din, mu ma then knaqna tuj kesh

  Paj ski faj qe thu tema copy/paste se vet e ki mush forumin qashtu e tash menon qe kejt jon si ti... Neyse, ska lidhje se msohesh... Ki kohe

  Po osht 1 problem ktu te temat faktikisht, temat qe i hapi une, ti nuk i kupton... Truni jot nuk e ka at' kapaci8 mi kuptu ato cka shkruj une... Normal nuk ki faj qe thu nuk bon as1 shkrim pej veti, se nuk i kupton... Sen i thjesht o' ky...

  Edhe 1 sen: Mos u muno me shkrujt me gramatik se vec je ka e bon m*t... Besom shkruj qysh din qashtu e mos u muno kishe po boj dicka se kurgjo s`je ka bon...

  Edhe dicka per fund: Ti munesh me kop, me plas kejt... Po prap me mu nuk munesh m`u shty! A e din pse ? Se je katunare e kohes gurit...

  Tash fol sa dush, se tybe nuk e kom njet me ta kthy mo edhe nese t`bohet dhomi dej n`qiell! Ska, une kejt kom me kon... Antar i vitit, i mujit i kejtve, ti ki me plas, ki me kop qaty!!!

  Teveqele

 5. #5
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  ncncncn sa e varfer eshte nje mendje kur nuk i punon logjika pa merak se do shperblehesh edhe kte vit si antari i vitit nglesh i njeti ti cdo her bosh nga koka

 6. #6
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Wink Faleminderit!

  tani e pash qe me paska ndryshuar titulli

  Faleminderit kejt juve per perkrahjen, Respekt per juve! Falenderimi gjithashtu i shkon Stafit Forumit, Respekt edhe per juve! Po ndihem mir qe jam me juve ktu edhe qe me keni nderuar prap! Respekt edhe 1 her.

  Tjert o' mir me fol ktu e jo si grat e kqija neper tema... Fol n'sy cka ki, une ktu jom! Mos e gjuj okolla anej se fundi fundit 5 pare s'i jap per at' pune! Hy n'forum me pa dicka 3, me kalu pak kohen edhe me pa dikon, nuk hi per perfitime, grada sene mualife se nuk jom fmi! Kom qef me fol, me kesh, me bo shaka, me nda dicka me tjert, po as1her nuk e mendoj ndo1 qellim perfitimi! Kurren e kurres!! Ah, qe t'duket ty ashtu, ajo osht kejt en rregell... Mendimi jot, po realiteti osht ndryshe. M'jep repsekt, 2fish ta kthej, per ndryshe s'ki nevoje me m'u kap palidhje si plesht! S'ka nevoje per citime/quote se shum i qart kesh n'kto cka e thash. Kuj s'i pelqen mos e lexo, palo aty tak.

  Qikaq pata une, Respekt edhe 1 her. Me t'mira.

 7. #7
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Ti antar i vitit 2012 Nga sonte un me nuk do hy ne ket forum. me vjen shum keq se kam kriju ne shoqeri te mir dhe gazohem pa mas se ata se me njohin me kan vlersu si jam jo me shum fetyra si puna e keti manjakut , por un nuk du te jem pjes e keti forumi kur e shikoj sa padrejtesi behet,me ka shah shum her dhe nuk keni reagu me ka dergu ne pm vrejtje pa ase nje te drejt dhe ju si shperblim e bet antar te vitit kjo eshte padrejtesi .

  KY per mendimin tim eshte i vonuar nga mendja dhe kete nuk e them vetem un po tani shum tjer antar se e kan par se ky nuk vlen ase edhe nje lek! ky e din shum mir per ke antar kam fjalen?kot u mundu te tregohet i mir ku krijoj shoqri me prapavi kjo eshte turp po mir se ne fund e kuptuan se vertet eshte i lar nga truri nese do mbaj forumi till piskopat jam e bindur se shum shpejt do varferohet dhe do me vinte shum keq.  Ju pershendes gjith ata miq se kam ketu ... nuk do ju harroj asnjher do jeni pjes e kujtimeve te mia nga me te bukurat ju dua shum...

  veqanarisht Marin se eshte dhe motra ime...


  Un kurr me nuk do hy ketu dhe kam nje kerkes nga staf! te fshihen gjith postimet e mia se kam ber ketu eshte deshira ime.

 8. #8
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  Ti antar i vitit 2012 Nga sonte un me nuk do hy ne ket forum. me vjen shum keq se kam kriju ne shoqeri te mir dhe gazohem pa mas se ata se me njohin me kan vlersu si jam jo me shum fetyra si puna e keti manjakut , por un nuk du te jem pjes e keti forumi kur e shikoj sa padrejtesi behet,me ka shah shum her dhe nuk keni reagu me ka dergu ne pm vrejtje pa ase nje te drejt dhe ju si shperblim e bet antar te vitit kjo eshte padrejtesi .

  KY per mendimin tim eshte i vonuar nga mendja dhe kete nuk e them vetem un po tani shum tjer antar se e kan par se ky nuk vlen ase edhe nje lek! ky e din shum mir per ke antar kam fjalen?kot u mundu te tregohet i mir ku krijoj shoqri me prapavi kjo eshte turp po mir se ne fund e kuptuan se vertet eshte i lar nga truri nese do mbaj forumi till piskopat jam e bindur se shum shpejt do varferohet dhe do me vinte shum keq.  Ju pershendes gjith ata miq se kam ketu ... nuk do ju harroj asnjher do jeni pjes e kujtimeve te mia nga me te bukurat ju dua shum...

  veqanarisht Marin se eshte dhe motra ime...


  Un kurr me nuk do hy ketu dhe kam nje kerkes nga staf! te fshihen gjith postimet e mia se kam ber ketu eshte deshira ime.

  hej hej hejjjjj.....seriozisht po flet ti moj ?
  leri kto budallalliqe tani.....
  ske per te ik asgjekundi dakort
  do ikesh ti nga forumi , se u be iceman antar viti ? je mir???......... ca i ke kto kaprico...
  eri....ti vjen ne forum per qejfin tend......ashtu sic vim te ter...
  ktu nuk jemi ne luft motra.....lere kte krenari te pa vend......dhe kte ide koti per te ikur....

  nejse.....se do flasim me gjat bashk........se tani skam koh

  tiii..do te me lesh vetem.... ....po un te mbys miiiiiiiiiiiiiiiiiiii
  te kam moter....te puth fort fort fort fort.....

 9. #9
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Eee rroj e budalles, rroj e budalles!!!

  Pije do uj, pi dicka oj gjo se pe t'lsho shpirti... Pe t'kap naj infarkt kur e pave ket' lajm tash...

  Ktu shihet qe ti je katunare e atyne katuneve t'thella... Atje ku as magari nuk ec!! Qasi je ti... HAHAHAHAHAHAHAHA deka tuj kesh me budall vec vazhdo lopo se ma theve kqyre rrugen se pe ja flliq kuj gomat...

  Rast socjal ishe ti


  Se harrova; Nese ik ti, m'vjen keq per 1 sen: Se s'kom me kon me kesh ? mualifet e kuj mi pa une me kesh prap sikur me ty ti ma then kur shkrun neper tema e kur munohesh me shkrujt me "gramatik", beso diten ma ndreq! Tash qe the do me ngreh komen zhag, po metsha keq pa kesh... :/


  HAHAHAHHAHAHAHAHA shkreto shkreto se ma theve

 10. #10
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Sa eshte e drejte te mbrohet injoranti!

  Pershendetje Stafi
  Vertet ka vite se jam kyq ne ket forum dhe cdo her me shum dashuri kam kam diskutu e sjell tema e reja , por kohen e fundit e kam par se behet shum padrejtesi ,edhe pse kam reaguar shum her por fjala ime fatkeqsisht ka has ne veshe te shurdher dhe pasiqe e pash se mungon drejtesia vendosa te largohem nga forum.

  Kohen e fundit jeni te informuar jo vetem stafi po edhe antaret aktiv se kemi pas debate te ashpera me antarin Ice dhe krej kjo vjen kur ke te beshe me dike se nuk ka shkoll dhe kuptohet se aty vrehen shum mangesi.

  Kur e muar ai te drejten te me dergoj mua vrejtje " gjoja per thyrje te rregullave "nese un paskem thy rregullat e forumit nese kam dhen mendimin tim me cfar te drejte ai me fyn me fjalorin me te ulet?nese kerkoni fakte pytni Administratori se ka fshi shkrimin time.Nuk me ben mu pershtypje nje grad e virtualiteti ajo se me ben pershtypj eshte ajo se marr live pra, reputacioni qe mar nga njerzit me stimulon te ece para .Sa eshte e drejt te shpallet antari i vitit dikush se fyen aqe me pak kur behet nga nje antar stafi dhe per kurjozitet ai u deklaru HAPUR se " Un do jem antar viti muaj dhe ti plase po deshe !keshtu ishin fjalet e antarit ne fjal.Pra si antare e thjesht kam te drejt te di se nga kushe marr vrejtje, cfar roli ka ky ne forum?U shpall antari i muaj u hap tema dhe ja uruam te gjith pse ky u be antar stafi nuk u lajmru po ashtu ndodhe dhe ne antar viti kur nga gezimi i madhe dy paragrafat e par ju kushtoj falenderimve per antaret dhe stafin dhe filloj pastaj me fyrjet per mua
  Nese do thoni se dhe Ti i ke dhen voten, un do ju thoja se PO e vertet kur pash se ai ishte i vendosur URDHERO i thash mund te marreshe dhe numrin e postimve po deshe sepse un jam ERINA me nje nofke dhe jo me shum
  Pra kjo ishte arsyja se un vendosa te largohem dhe kam kerkuar madje dhe temat se kam hap un te fshihenper te qendru larg problemev dhe mos thyerjen e rregullave te forumit edhe pse pothujse (kohen e fundit )asnjher nuk kam diskut te temat se ka hap antari ne fjale dhe per ket problem ka qen ne dijeni nje nga Administratoret e forumitedhe kur ky antar ka dhen voten e vete per vete por me nje nofk tjete

  Tani nese stafi pranon se meriton dikushe se perdor fjalor fyes te jet antar stafi dhe viti kerkoj ndjes, por dhe un do ja Uroja me gjith zemer sinqerisht sepse ky e meriton ate post ateher
  Mbese me shpres se do marr pergjigjje te sinqert ket radhe .

 11. #11
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Administratori
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  server
  Postime
  200
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  9
  Reputacioni
  10
  Pėrshėndetje,

  Thonė se dhe burri me gruan qė jane tė lidhur shpirterisht dhe ligjerisht kanė grindjė. Nuk mund te shkoje gjithēka vaj dhe pse te gjithe ne do e deshironim ne kete komunitet. Mundohemi te bejme te pamunduren me ēfare kemi mundesi.
  Iceman, i eshte terhequr vemendje per veprimet e kryera. Kane qene te nxituara dhe pa konsultim me te gjithe pjesetaret e stafit. Keto ju jane komunikuar ne privat ku dhe ju eshte kerkuar ndjese.
  Per sa i perket anetarit te vitit, si ēdo fundvit tashme ne i japim mundesi te gjithe anetareve te propozojne emra. Asnje nga stafi nuk vendos se cili do jete anetari fitues. Duke qene se matematika nuk eshte opionon, Iceman eshte anetari me me shume vota tek tema e vitit.

  Temat qe keni hapur nuk mund te fshihen!

  Gjithe te mirat!
  Bordi Drejtues

 12. #12
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Phaaa qysh ma prish trunin... Qysh shkon e m'ēart per palidhje... Pse bre po fol qishtu ? Pse po ki qef me m'cart ?? A je more normal ? A je njeri A je inson A je dreq A je shtaz A cka o' puna jote ?? A din more ti me t'u hek, mos me qel mo qarapen, mos me fol mo kurr tak per mu ?? A din ti najher me shujt ? Mos me fol me mshel bre... ?? Qiko ti definitivish ki nevoje per 1 kontroll mjeksore jasht shtetit!! Po po, ki nevoje shum bile per 1 kontroll jasht venit!

  Po pse po thu "ja urova un dhe ai me ofendoi" ?? Po A je ti qajo qe kur Antart m'kan zgjedh Antar t'Vitit 2011, ti ki shkrujt cka osht 1 e zez per mu... A je ti qajo qe kur u zgjodha antar i mujit (vitin e kaluar), shkrujte prap cka osht 1 e zez ? A je ti prap qajo qe edhe ksaj here i qite damart si t'kalit ? E prap e prap e prap nuk din m'u nal... Po kqyri postet ku ki shkrujt, nese po flas ondrra une, kqyri postet cka ki shkrujt!

  Ti po ma lun rolin e viktimes, kur ti e ki nis kejt ket mesele! Ajo shihet ashiqare pse: T'VJEN INATI!! Don me dek pej inatit!! E tash knej munohesh me dal e mira...

  Qe ma permene shkollen, une ty t'pshurri n'kejt shkollat qe i ki bo ti!! Kejt t'i pshurri une ty!! Per kto mos e ki piken e dyshimit ti!

  Sa di une, sa kom une dituri en jet, ti as vjet nuk ki! Mos em fol mu per shkoll...

  Une boll po munona m'u perbi, boll po munona mi qu posht e mos me ta kthy cka po shkrun, po nuk po muj!!! Nuk po muj se po fol cka s'osht! Po fol ondrra, fantazi... Per qata dicka mrena, pej funit barkit po m'thot "Fol bre se na boni kaher budalla!"

  Pe shoh qe nuk po funksionon ana e dialogut, kshtu vec me fol, vec me t'thon qe je rroj e budalles s'osht ka bon efekt... Mas miri fol ti, une po t'kqyri...

 13. #13
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Administratori Lexo postimin
  Pėrshėndetje,

  Thonė se dhe burri me gruan qė jane tė lidhur shpirterisht dhe ligjerisht kanė grindjė. Nuk mund te shkoje gjithēka vaj dhe pse te gjithe ne do e deshironim ne kete komunitet. Mundohemi te bejme te pamunduren me ēfare kemi mundesi.
  Iceman, i eshte terhequr vemendje per veprimet e kryera. Kane qene te nxituara dhe pa konsultim me te gjithe pjesetaret e stafit. Keto ju jane komunikuar ne privat ku dhe ju eshte kerkuar ndjese.
  Per sa i perket anetarit te vitit, si ēdo fundvit tashme ne i japim mundesi te gjithe anetareve te propozojne emra. Asnje nga stafi nuk vendos se cili do jete anetari fitues. Duke qene se matematika nuk eshte opionon, Iceman eshte anetari me me shume vota tek tema e vitit.

  Temat qe keni hapur nuk mund te fshihen!

  Gjithe te mirat!
  Bordi Drejtues
  Ma muar mendja se do mar nje pergjigje till , po njeri jeton me shpres se do ket dikun drjetesi
  nuk mora ase nje pergjigjje cfar un kerkova ne pytjet e mia

  KETU vlerosoher antari se sjell tema me shum dhe nuk meret parasyshe sjellja e tij apo cfar manjaku eshte ?
  pse po behen gjera fshehur ?pse nuk u mar parasyshe vrejta ime si antare e keti forumit?kam te drejt apo jo ?
  un du pergjigje te sinqert thash nese vlerosohet antari per sjellejn e manjak tregon dhe un do jem e para se do ja uroj postin//cfar te drejte ka ai ne ket forum?

 14. #14
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Administratori
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  server
  Postime
  200
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  9
  Reputacioni
  10
  Ketu ēdo anetar vleresohet njesoj! Si ata qe kane graden moderator dhe te tjeter nuk kane dallim, si ai qe futet dite per dite si dhe ai qe futet 1 here ne vit. Nuk po ju kuptoj se per ēfare gjerash fshehur e ke llafin. Cilat ishin pyetjet qe nuk moret pergjigje?

  Ketu shpjegohet se ēfare roli kane Moderatoret.

 15. #15
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  1. Super Moderatorėt dhe Moderatorėt janė individė tė ngarkuar me njė dėtyre qė tė mbajnė forumin sa mė tė organizuar dhe sistematik.

  SMOD dhe MOD kanė tė drejtė tė:
  1.1 Tė fshijnė rregjistrimin e njė Anėtar nqs ky injoron ose thyen Rregullat e vendosur pėr Forumin ose ti heqe tė drejtėn pėr postim pėr njė periudhė kohe.
  Kjo bazohet nė rregullat qė ky Anėtarė nuk pėrmban.
  1.2 Tė paralajmeroj ēdo person pėr jorespektimin e kėtyre rregullave.

  Kliko Kėtu: http://www.lirenti.com/threads/3-02-...#ixzz2JyjOwDlo
  Ketu nuk shkruan se ka te drejte moderatori ti thej rregullat ky e ka ber ni gje till dhe nuk keni marr asnje vendim apo ka te drejt ky se ka voten e antarve duke fut dhe voten e vete me nofka tjera.

  pergjigjjen e pytjev se ber me shum se dy her .

 16. #16
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Ngajher heshtja flet me shum se vet fjala.Tani realisht un dua te pranoj se vertete e meriton qmimin e manjakut ice meqe nuk mora pergjegjje tjeter nga stafi ky opcion ngelet!ju vertet ndoshta skeni nerva per tu marr me cdo sherr ne forum ,por qendrimi qe mbani cenon krenarin dhe dinjitetin ton


 17. #17
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Hala ktu je A ? Palo thash! Takk!! Palo aty.

 18. #18
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  ndjej vertet keqardhje per kete zenke te pavlere : une do ju sygjeroja keshilla miqesore nese ju i pranoni ato, pare kjo ne aspektin e respektit qe kam per te dy ..!!

  se pari per iceman :1) te vleresosh nje femer edhe kur ajo nuk te vlereson eshte virtyt i larte i nje mashkulli me horizont
  2) te acarosh nje femer per nje ambicie qofte dhe hipotetike ,nuk besoj se eshte ndonje vlere apo jo ?
  3) toleranca cka eshte me e rendesishmja nese dominon ne dialogun tuaj ,ju shoh shume miq ne nje te ardhme te afert...

  per erinen :1) nuk e di arsyen e sakte objektive te kesaj zenke , se une perciptazi kuptova dicka dhe nuk mendoj se mund te behet shkak per sherr nje grade virtuale
  2) per te vene ne dukje mangesite e dikujt ,ka menyra te tjera dhe me te buta komunikimi ,krenaria e tepert shpesh behet pengese per kete
  3) ne nje pike jam dakort me ty ,se cmimet mendoj duhet te kene nje shperndarje me te gjere dhe me specifike ne menyre qe te mos mungoje motivimi ,por cila eshte menyra qe ta kerkojme kete ?

  si perfundim do thoja se jeni te dy roba zoti !!!!

 19. #19
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga landi i Lexo postimin
  ndjej vertet keqardhje per kete zenke te pavlere : une do ju sygjeroja keshilla miqesore nese ju i pranoni ato, pare kjo ne aspektin e respektit qe kam per te dy ..!!

  se pari per iceman :1) te vleresosh nje femer edhe kur ajo nuk te vlereson eshte virtyt i larte i nje mashkulli me horizont
  2) te acarosh nje femer per nje ambicie qofte dhe hipotetike ,nuk besoj se eshte ndonje vlere apo jo ?
  3) toleranca cka eshte me e rendesishmja nese dominon ne dialogun tuaj ,ju shoh shume miq ne nje te ardhme te afert...

  si perfundim do thoja se jeni te dy roba zoti !!!!

  Mas pari respekt per ty, flm qe po munohesh me ndreq dicka!

  Ti nuk e di A je kon ktu ma heret (e kom fjalen per vitin 2012 ne fillim te 2012 edhe 2011!), po nese s'je kon, i sheh postimet te pjesa Informacione dhe Komunikime! perkatesisht tek Antari i vitit dhe Antari i muajit!

  Dmth ktu mundesh me pa cka ka honger m*t kjo e masnej munesh me thon "ti je me faj iceman edhe palo aty! (dmth une mos me fol mo).

  Qe the me vleresu 1 femer, e vleresoj kur ja vlen dhe e meriton me vlersu, jo rastin konkret!

  Toleranca me Shqiptar nuk kryn pune, nuk ka kry kurr edhe nuk kryn kurr! Shqiptari nuk kupton me dialog... Eshte e kote!

  Edhe n'fund qe the per grada, nuk jom Administrator i faqes, nuk i kom pagu antart me m'votu, nuk kom postu n'forum per grada e perfitime! Ata qe i kane pa senet ma mir se une, i kane vlersu qysh e tek, e kan nda t'zezen pej t'bardhes! Ti qe menon qe ktu osht bo dicka me njoftsi ose dicka tjeter, lirisht munesh me fol me Administratorin edhe mi shpreh ankesen qe e ki. Punen qe e boj n'forum e boj per qejf edhe me kalu kohen e lir me kesh me bo shaka etj... Nuk boj sene me qellime perfitimi se hala s'kom ni qe dikush me 1 forum osht pagu me lek pse ka postu 2 - 3 tema!

  Qikaq pata une, me t'mira.

 20. #20
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  rob zoti nuk ke kuptu ca kam dash te them !!! sjam tipi por edhe sikur te isha, s'do futem une e te shoh tema ,postime, citime ......se nuk me interesojne gradat as gradacelat !!!!!

  nuk du tja di se kush eshte administritor,kjo nuk do te thote qe se respektoj ,por sme hyne ne sy kesi gradash mu robo !!!!

  po nese ti futesh per qejf ne forum ,une per cfare futem per hall ??? une sygjerim bana nese don e pranon ,nese nuk e don mbetsh me shendet e me te mira ......

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 26
  Postimi i Fundit: 15-04-2013, 09:07 PM
 2. Ka thene Faik Konica... Po sa te drejte kishte?
  Nga Erinaa nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 04-05-2012, 12:37 AM
 3. Doktorėt kanė tė drejtė tė vrasin bebet e sapolindura!!
  Nga labja nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 02-03-2012, 08:20 PM
 4. Kur dicka quhet e drejte dhe kur e padrejte?
  Nga Erinaa nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 16-03-2011, 08:17 PM
 5. Pėrdorimi i drejtė i misvakut
  Nga ruwejda nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 26-06-2009, 10:39 AM