Receta Gatimi

Sa eshte e drejte te mbrohet injoranti!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12
Rezultatet nga 21 deri tek 25 prej 25
  1. #21
    Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
    Anėtarėsimi
    Jun 2010
    Postime
    6,231
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    0
    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga landi i Lexo postimin
    ndjej vertet keqardhje per kete zenke te pavlere : une do ju sygjeroja keshilla miqesore nese ju i pranoni ato, pare kjo ne aspektin e respektit qe kam per te dy ..!!

    se pari per iceman :1) te vleresosh nje femer edhe kur ajo nuk te vlereson eshte virtyt i larte i nje mashkulli me horizont
    2) te acarosh nje femer per nje ambicie qofte dhe hipotetike ,nuk besoj se eshte ndonje vlere apo jo ?
    3) toleranca cka eshte me e rendesishmja nese dominon ne dialogun tuaj ,ju shoh shume miq ne nje te ardhme te afert...

    per erinen :1) nuk e di arsyen e sakte objektive te kesaj zenke , se une perciptazi kuptova dicka dhe nuk mendoj se mund te behet shkak per sherr nje grade virtuale
    2) per te vene ne dukje mangesite e dikujt ,ka menyra te tjera dhe me te buta komunikimi ,krenaria e tepert shpesh behet pengese per kete
    3) ne nje pike jam dakort me ty ,se cmimet mendoj duhet te kene nje shperndarje me te gjere dhe me specifike ne menyre qe te mos mungoje motivimi ,por cila eshte menyra qe ta kerkojme kete ?

    si perfundim do thoja se jeni te dy roba zoti !!!!

    Landi ne radh te par dua te theksoj se nuk ndihme mir aspak se u be gjith kjo rremuj per dike se ka vleren baraz me 0Un pajtohem plotesisht me Ty, se duhet te tregohem cofte edhe ndaj nje manjakut me e qet por ajo qe me ben konfuz me shum ketu eshte stafi.... pse thon ndryshe e vreprojn ndryshe Nuk eshte qeshtja e nje grade e ke kuptuar shum mir dhe ti por qeshtja eshte te e verteta qe nuk po vlersohet sa duhet fjal e antarit kur eshte ne pytje drejtesia ...Ani se un nuk e meritoj ket grad, po antari ne fjal eshte i fundit te fitoje nese do vendosim sipase rregullav sepse aty te rregullat e forumit thuhet shum kjart se} nuk duhet te thejm rregullat e forumit, perndryshe mod eshte i obliguar ti fshi dhe te lajmroi stafin ,nese prejashtohet ketu respekti se duhet te tregojm ndaj njeri tjetrin kjo eshte gje tjeter,perndryshe pikerisht vet stafi po e ben nje shkelje till dhe kjo nuk eshte aspak e drejt Cdo antar ka te drejt te shpreh mendimin e vete pamvarsiht se nuk pajtohet tjetri po ky aqe njeri pa tru ishe sa nuk di gje tjeter vetem mendon se kam inat un se nuk kam marr graden e vitit ne form virtuale ! pse nuk ndalet ti analizoj gjerat mir nuk me duhet mu ase edhe nje grad dhe kam kerkuar edhe nga stafi te me heqin dhe ate se kam Super forumiste un dua respekt edhe nese nuk pajtohet asnje me mendimin tim duhet te me respektohet si mendim kam ket te drejt apo jo thua ti ? kerkova kaq nga stafi te vehet drejtesi ne vend STAFI thot i eshte terheq vrejtja antari ne fjal ( se nuk du ase emrin ti cek madje ) e replika se ben e tregon krejt te kundertentani un prita nga stafi nje pergjigjje me te drejt dhe aspak te nje anshme dhe fitova heshtjen! nuk mbeti gje tjeter ketu vetem ti uroji per qmimin e MANJAKUT: pra)

    Dit te mbar paq landi

  2. #22
    STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
    Anėtarėsimi
    Jul 2010
    Vendndodhja
    New Mojave
    Postime
    11,524
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    26
    modifikuar

  3. #23
    Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Administratori
    Anėtarėsimi
    Nov 2006
    Vendndodhja
    server
    Postime
    200
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    10
    Pershendetje,

    Pergjigjen e kemi dhene disa here! Nuk jemi gjykate ketu te denojme njeri, nje anetar perjashtohet nga faqja, kur veprimet e tij bien ndesh me rregulloren e forumit. Jua shpjeguam dhe po e perserisim se veprimi Iceman ishte i nxituar pa konsultimin e gjithe stafit. E ka pranuar gabimin dhe ka kerkuar ndjese per kete veprim dhe nuk besoj se eshte perseritur me?

    Faleminderit per mirekuptimin!

  4. #24
    Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
    Anėtarėsimi
    Jun 2010
    Postime
    6,231
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    0
    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Administratori Lexo postimin
    Pershendetje,

    Pergjigjen e kemi dhene disa here! Nuk jemi gjykate ketu te denojme njeri, nje anetar perjashtohet nga faqja, kur veprimet e tij bien ndesh me rregulloren e forumit. Jua shpjeguam dhe po e perserisim se veprimi Iceman ishte i nxituar pa konsultimin e gjithe stafit. E ka pranuar gabimin dhe ka kerkuar ndjese per kete veprim dhe nuk besoj se eshte perseritur me?

    Faleminderit per mirekuptimin!
    shaka eshte kjo !! sinqerisht nuk arri te kuptoj ky vazhdon me fyrje dhe perkunder fjales tuaj .ee mir po pse nuk thua hapur pra te shahemi te gjith pasiqe u lejoka ketu shiko mir si shprehet ti thua forumi nuk esht i njianshem e ky vazhdon prap ,,, ket nuk arri te kuptoj un..

    Phaaa qysh ma prish trunin... Qysh shkon e m'ēart per palidhje... Pse bre po fol qishtu ? Pse po ki qef me m'cart ?? A je more normal ? A je njeri A je inson A je dreq A je shtaz A cka o' puna jote ?? A din more ti me t'u hek, mos me qel mo qarapen, mos me fol mo kurr tak per mu ?? A din ti najher me shujt ? Mos me fol me mshel bre... ?? Qiko ti definitivish ki nevoje per 1 kontroll mjeksore jasht shtetit!! Po po, ki nevoje shum bile per 1 kontroll jasht venit!

    Po pse po thu "ja urova un dhe ai me ofendoi" ?? Po A je ti qajo qe kur Antart m'kan zgjedh Antar t'Vitit 2011, ti ki shkrujt cka osht 1 e zez per mu... A je ti qajo qe kur u zgjodha antar i mujit (vitin e kaluar), shkrujte prap cka osht 1 e zez ? A je ti prap qajo qe edhe ksaj here i qite damart si t'kalit ? E prap e prap e prap nuk din m'u nal... Po kqyri postet ku ki shkrujt, nese po flas ondrra une, kqyri postet cka ki shkrujt!

    Ti po ma lun rolin e viktimes, kur ti e ki nis kejt ket mesele! Ajo shihet ashiqare pse: T'VJEN INATI!! Don me dek pej inatit!! E tash knej munohesh me dal e mira...

    Qe ma permene shkollen, une ty t'pshurri n'kejt shkollat qe i ki bo ti!! Kejt t'i pshurri une ty!! Per kto mos e ki piken e dyshimit ti!

    Sa di une, sa kom une dituri en jet, ti as vjet nuk ki! Mos em fol mu per shkoll...

    Une boll po munona m'u perbi, boll po munona mi qu posht e mos me ta kthy cka po shkrun, po nuk po muj!!! Nuk po muj se po fol cka s'osht! Po fol ondrra, fantazi... Per qata dicka mrena, pej funit barkit po m'thot "Fol bre se na boni kaher budalla!"

    Pe shoh qe nuk po funksionon ana e dialogut, kshtu vec me fol, vec me t'thon qe je rroj e budalles s'osht ka bon efekt... Mas miri fol ti, une po t'kqyri...

    Kliko Kėtu: http://www.lirenti.com/threads/18291...#ixzz2KE4PhE5r

  5. #25
    Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Administratori
    Anėtarėsimi
    Nov 2006
    Vendndodhja
    server
    Postime
    200
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    10
    Raportoni (copy/paste) ketu sharjet/ofendimet e drejtuara!

    Faleminderit!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12

Tema tė ngjashme

  1. Pėrgjigje: 26
    Postimi i Fundit: 15-04-2013, 09:07 PM
  2. Ka thene Faik Konica... Po sa te drejte kishte?
    Nga Erinaa nė forum Tema Shoqėrore
    Pėrgjigje: 10
    Postimi i Fundit: 04-05-2012, 12:37 AM
  3. Doktorėt kanė tė drejtė tė vrasin bebet e sapolindura!!
    Nga labja nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
    Pėrgjigje: 2
    Postimi i Fundit: 02-03-2012, 08:20 PM
  4. Kur dicka quhet e drejte dhe kur e padrejte?
    Nga Erinaa nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
    Pėrgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 16-03-2011, 08:17 PM
  5. Pėrdorimi i drejtė i misvakut
    Nga ruwejda nė forum Trupi dhe Shėndeti
    Pėrgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 26-06-2009, 10:39 AM