Luanesha “adopton” kaprollin e vogėl


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Talking Luanesha “adopton” kaprollin e vogėl

  Receta Gatimi


  Fotografi Adri De Visser po dokumentonte nė Kenia jetėn e luaneshave, kur papritur nga shkurret doli njė kaproll i vogėl i frikėsuar.

  Nė kėtė moment ndodh diēka e pabesueshme. Njė nga luaneshat i afrohet, por jo pėr ta sulmuar.  Kafsha grabitqare nis ta pėrkėdhelė dhe e kap nga qafa duke e larguar nga luaneshat e tjera qė po afroheshin.  Nė kėtė rast instikti i nėnės mbizotėroi mbi atė tė grabitqarit.
  Burimi: Top-Channel

 2. #2
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Omg : |, shembull per njerzit

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  Omg : |, shembull per njerzit
  Ai po e ruan te rritet pastaj ta kollofisi

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Foto: Pub-i mė i vogėl nė botė
  Nga vaaldr1n nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 14-07-2011, 05:35 PM
 2. USB-ja mė e vogėl!
  Nga ardona nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 12-10-2010, 12:33 PM
 3. Qeshė i vogėl e u rrita :D
  Nga amarsyla nė forum Vogėlushėt Shqiptarė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 23-07-2010, 08:02 AM
 4. 1 vjetori i Deas se vogel
  Nga kuklla nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 09-09-2009, 05:54 PM
 5. 100 per Timin e vogel
  Nga kuklla nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 05-06-2009, 09:14 AM

Etiketat pėr kėtė Temė