Nga data 8 Prill ju nuk do tė mund t'a pėrdorni mė Windows Live Messenger


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 1 prej 1
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Smile Nga data 8 Prill ju nuk do tė mund t'a pėrdorni mė Windows Live Messenger

  Receta Gatimi


  Microsoft sot ka njoftuar se me daten 8 Prill ju do te jeni te detyruar te kaloni klientin tuaj te mesazhimit te castit, WLM (Windows Live Messenger) ne Skype. Perderisa kjo nuk eshte ndonje surprize e madhe, ngaqe Kompania pati njoftuar edhe me heret se do te mbyll sherbimin me te famshem ne bote per mesazhe, WLM, tani perfundimisht po dihet qe transicioni masiv do te filloje shum shpejt


  Skype, ne blogun e vet thote se kalimi do te filloje me daten 8 Prill per perdoruesit Anglez dhe do te vazhdoje deri me 30 Prill per ata Brazilian dhe Portugez.

  Ja se di do te funksionoje kjo: Qe prej dates 8 Prill ju nuk do te keni me mundesi te hyni log in ne Windows Live Messenger-in tuaj dhe nese deshironi te vazhdoni biseden me shoket tuaj, ju do te jeni te detyruar te perdorni klientin e Skype.


  Burimi: Skype Blog
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga vaaldr1n; 16-02-2013 mė 01:31 AM.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Si te heq Windows Live Messenger
  Nga Kapsolli nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 18-02-2011, 05:14 PM
 2. Truke per MSN - Windows Live Messenger
  Nga ReniX nė forum Microsoft Windows
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 17-07-2008, 08:09 PM
 3. Si tė personalizojme Windows Live Messenger MSN!
  Nga Nerti nė forum Microsoft Windows
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 08-05-2008, 04:50 AM
 4. Windows Live Messenger 8.5 Beta
  Nga ReniX nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 05-06-2007, 02:19 AM

Etiketat pėr kėtė Temė