Shikoni rėnien e meteorit nė Rusi (video)


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 7 prej 7
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Video Shikoni rėnien e meteorit nė Rusi (video)

  Receta Gatimi

  Me siguri e keni degjuar edhe ne lajme qe Rusia eshte goditur nga nje meteor. Detajet e aksidentit jane akoma duke u mbledhur dhe sipas raportimeve thuhet se mbi 400 njerez jane lenduar nga incidenti. Nese jeni te interesuar per ta pare se cfare ka ndodhur, shikoni videot me posht te bera nga qytetare te rastit.
 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  ēfare ngjarje veēant! Do te me pelqente te gjeja ndonje nga keto copat e meteorit!

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  ēfare ngjarje veēant! Do te me pelqente te gjeja ndonje nga keto copat e meteorit!
  edhe un kur kam qen i vogel, i degjoja te thohin qe nese arrin te marresh 1 cop meteori ose 1 nga ato guret qe shperndahet kur vret rrufeja, te sjellin fat ne jete, por aq fat sjellin ato sa qe nuk ke as1 mundesi te marresh 1 LOL!

  Se dola nga tema: Kto meteoret vetem neper filma i shikonim, kur e pash videon reale se di si u ndjeva...

 4. #4
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Mir qe nuk i ka ren drejt perdrejt ketyre qe e kan ber video

 5. #5
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  mos vall duhet ta lidhim kte ngjarje me dorheqjen e papes.....
  ne nje emisjon degjova qe pas asaj dorrheqje fshihen shum mistere....jan hedh shum hipoteza.......dhe nje prej tyre esht fakti qe ELITA ( ne te cilen perfshihet edhe papa ) ...eshte e vetdishme se dicka e re...po afron.....dikush thot nje luft e 3 boterore....dikush thot permbysje......
  ndoshta ska lidhje me kte lajm....por.....mendja ku ste con ....

 6. #6
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  mos vall duhet ta lidhim kte ngjarje me dorheqjen e papes.....
  ne nje emisjon degjova qe pas asaj dorrheqje fshihen shum mistere....jan hedh shum hipoteza.......dhe nje prej tyre esht fakti qe ELITA ( ne te cilen perfshihet edhe papa ) ...eshte e vetdishme se dicka e re...po afron.....dikush thot nje luft e 3 boterore....dikush thot permbysje......
  ndoshta ska lidhje me kte lajm....por.....mendja ku ste con ....
  ska lidhje

 7. #7
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Nuk eshte per fat, sesa ēmimi qe kane dhe rendesia/historia qe mund te gjendet tek ta!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Metoda alternative per renien e flokut !!
  Nga labja nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 03-11-2012, 12:33 PM
 2. Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 06-05-2011, 01:10 PM
 3. Panairi i milionerėve nė Rusi
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-10-2010, 10:50 AM
 4. Rusi, njė vogėlush lind me dy penisė
  Nga EMAUS nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 22-09-2009, 07:53 PM
 5. Kėshilla pėr te ndaluar rėnien e flokeve !
  Nga Kliton nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 09-03-2009, 11:36 AM

Etiketat pėr kėtė Temė