Diēka qe nuk e keni kuptuar, ose te pakten deri me sot


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12
Rezultatet nga 21 deri tek 29 prej 29
 1. #21
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Administratori
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  server
  Postime
  200
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  9
  Reputacioni
  10

  Receta Gatimi

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  ore....ka njeri te ma shpjegoj ate punen e merimanges...mos te ngelem injorante perjet


  http://www.baidu.com eshte nje motorr kerkimi Made in China. Nje tip Google.com por Kinez.

  A Web crawler is an Internet bot that systematically browses the World Wide Web, typically for the purpose of Web indexing.
  Web Crawler apo shqip merimangė, ėshtė njė robot, i cili skanon faqet anembanė internetit pėr ti skeduar dhe kur njė pėrdorues kėrkon nė internet njė fraze, ky "robot" mundohet ti japi rezultatet mė tė sakta duke u bazuar nė ato qė ka skeduar mė pare.

  Kėtė gjėn bėn Google, Yahoo, Ask, Bing dhe tė tjere motorre kerkimi.

 2. #22
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  Ne radhe te pare duhet te kuptosh vetveten pastaj te tjeret
  Op njeri mir e ki

 3. #23
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Administratori Lexo postimin
  http://www.baidu.com eshte nje motorr kerkimi Made in China. Nje tip Google.com por Kinez.  Web Crawler apo shqip merimangė, ėshtė njė robot, i cili skanon faqet anembanė internetit pėr ti skeduar dhe kur njė pėrdorues kėrkon nė internet njė fraze, ky "robot" mundohet ti japi rezultatet mė tė sakta duke u bazuar nė ato qė ka skeduar mė pare.

  Kėtė gjėn bėn Google, Yahoo, Ask, Bing dhe tė tjere motorre kerkimi.
  Je shum i/e qarte.....faleminderit

 4. #24
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Nuk kam kuptuar, pse gjithmon pranvera fillon me alergji!

 5. #25
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Nuk kam kuptuar, pse gjithmon pranvera fillon me alergji!
  Sepse ndryshon klima

 6. #26
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  nuk kam kuptuar ne fakt pse sillemi keshtu pa kuptim ndonjehere....rrethohemi c'do dite nga dashuria,nga njerzit qe na mbajne afer...qe na dhurojne gjithe boten...e prap rrijme si te ngrir....nuk kuptoj njeriun ne pergjithsi...

  a mundet t'i thote stop ndonjehere merzitjes se pa emer?....a mundet ta jetoj c'do dite si te fundit dite?....jo nuk mundet se dicka i stonon....kete nuk kam arritur te kuptoj une....pse gjithe kjo rremuje te koken e njeriut?....

 7. #27
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  se kom kuptu 1 sen: Kur ti pret per dicka aq shum... Edhe n'fund ajo "dicka" bohet (realizohet) edhe ty prap nuk t'bon pershtypje ?

 8. #28
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema love
  Anėtarėsimi
  Jun 2013
  Postime
  410
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  se kam kuptuar pse kam kaq komplekse kur te teret jane aq moskokecares?

 9. #29
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  nuk e kam kuptuar, pse me pėlqejnė disa gjera qe urrej?!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12

Tema tė ngjashme

 1. Cili eshte Komplimenti me i Mire qe keni Marr deri Me Sot?
  Nga medlina nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 26
  Postimi i Fundit: 01-10-2014, 10:45 PM
 2. Ai thotė diēka, ajo mendon diēka tjetėr
  Nga PinkPrincess nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 18-09-2012, 11:32 PM
 3. Kush e ka kuptuar zbulimin e grimces se Higgs Boson?
  Nga ReniX nė forum Shkenca dhe Jeta
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 06-07-2012, 07:59 PM
 4. Diēka apo asgjė ... ?
  Nga vaaldr1n nė forum Krijimtaria juaj
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 14-02-2012, 12:30 PM
 5. Nuk besoj se keni pare dicka kaq fantastike
  Nga EMAUS nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 06-01-2010, 11:04 AM

Etiketat pėr kėtė Temė